Алюмінієва сходи для будинку і дачі. Секційні і драбини.

13.08.2015

Алюмінієва сходи для будинку і дачі

Алюмінієві сходи — різновид металевих сходів, які представляють собою мобільні, полегшені конструкції, які незамінні в побуті і на роботі. Для будинку й саду, при виконанні будівельних, монтажних і ремонтних робіт саме сходи стає тим самим потрібним атрибутом, без якого не обійтися.

Секрет популярності алюмінієвих сходів простий. Конструкції з алюмінію легкі і міцні, стійкі до вологи, корозії і температурних перепадів. На відміну від втрачають популярність дерев’яних сходів, алюмінієві сходи не прогниют від вологи і не переламаються під великою вагою.

У чому ж відмінність сходів побутових від професійних? В першу чергу — в навантаженні, що здатні витримувати сходів. Побутові розраховані на вагу до 100-120 кг. навантаження на щабель сходів професійних може досягати 150 кг і навіть більше. Висота сходів — так само важливий параметр. Побутові драбини випускаються зазвичай заввишки 2-4 м. а професійні — 4-12 м.

Застосовуються алюмінієві сходи досить широко. Сходи односекційні ідеальні для будинку і побутових робіт. Вони функціональні, мобільні, надійні і мають привабливу ціну. Міняти проводку в будинку зручніше і безпечніше, вставши саме на сходи, а не на табуретку. Садівник без праці дотягнеться до потрібних йому гілок, домогосподарка протре пил з високих шаф і антресолей, а продавець в магазині дістане товар з самих верхніх полиць.

сходи Двосекційні і трьох секційні відмінно підходять для робіт на підприємстві. Вони, як правило, вище, розташовують великою кількістю функцій і легко трансформуються з драбини у звичайну приставну драбину. Великий набір функцій, таких сходів не ускладнює їх транспортування та експлуатацію. Двох-, і сходи трисекційні трансформери прості в застосуванні і зберіганні, незважаючи навіть на те, що висота сходів-трансформерів може доходити до 20 метрів.

Алюмінієві сходи абсолютно безпечні. Сплав алюмінію, кремнію, магнію або дюралю дозволяє створити міцну і надійну конструкцію. Як побутові, так і професійні сходи обладнані страхувальними стяжками і спеціальними скобами, що запобігає довільне їх складання. Ковзанню підошов перешкоджає рифлена поверхня сходів, а так само наявність на них гумових килимків, таких, якими обладнані, наприклад, сходів Алюмет . Завод «Алюмет» є одним з лідерів у сфері виробництва сходів з алюмінію, сходів-трансформерів. драбин і вишок-тур. Якісні і міцні конструкції цієї компанії давно заслужили довіру і повагу серед споживачів.

Алюміній — дійсно найбільш підходящий метал для виготовлення сходів. Він не псується і не гниє, сходи з цього матеріалу виходять легкими по вазі і компактні в зберіганні. Така конструкція стане для вас надійним помічником в побуті і на виробництві. Термін корисної служби та експлуатації алюмінієвих сходів необмежений. У нас Ви можете купити сходи секційні. драбини, трансформери.

Короткий опис статті: сходи для дачі У нас Ви можете придбати сходи секційні, драбини, трансформери заводу «Алюмет», «Вінко». Алюмінієва драбина, алюмінієві сходи,сходи драбини,сходи трансформер,висувна драбина,драбина односекційна,двох секційна,трисекційні сходи,сходи алюмет,Vinco драбина.

Джерело: Алюмінієва сходи для будинку і дачі. Секційні і драбини.

Також ви можете прочитати