Алюмінієві драбини. Купити секційні алюмінієві лестины драбини

23.09.2015

Сходів. Кожна ступінь свідчить про високі стандарти якості

Пропонований компанією «Абак-строй » модельний ряд драбин і драбин алюмінієвих будівельних, які можна придбати не просто недорого, а за найбільш вигідною в Єкатеринбурзі ціною, не обмежується парою-трійкою пропозицій. Ні, ви можете зробити покупку, попередньо ознайомившись з більш ніж півсотнею всіляких варіантів. драбина алюмінієва на 5, 8 або 10 ступенів, сходи трьохсекційні, сходи-трансформер, Л-образна стрем’янка — кожна з моделей має власним характером, що визначає її цільове призначення, і компанія «Абак-строй » готова допомогти вам зробити правильний вибір. Металеві приставні драбини та зручні складні драбини, при виготовленні яких дотримані всі стандарти, стануть вашими незамінними помічниками як у ході будівельних робіт, так і по господарству.

Після більш близького знайомства з нашою продукцією ви можете купити драбинку-стрем’янку, яка, по суті, універсальна. У той же час вона пропонує вибір, підставою для якого служить спектр завдань, який ви хочете на неї покласти.

Драбини двосторонні для дому здатні впоратися з будь складним завданням в розумних межах. Деякі моделі поєднують в собі різнорідні матеріали, що робить їх не тільки надійним, але і стильним предметом побуту. Такі сходи відрізняються компактністю. Їх ергономічний дизайн повністю відповідає нормам сучасного побуту.

Вартість сходи в першу чергу залежить від її конструкції і використаних при її виготовленні матеріалів. Скільки коштує конкретна модель драбини, ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Сходи для професійного застосування багатофункціональні. Приміром, драбина телескопічна дозволяє регулювати висоту підйому.

Вся колекція сходів незамінна для виконання різнопланових виробничих завдань.

  • Алюмінієва драбина від компанії «Абак-строй» (Єкатеринбург) відрізняється міцністю і легкістю, що і визначає її мобільність. Проте вона має ряд обмежень. Зокрема, використання сходів з металу для проведення робіт під напругою, щонайменше, нераціонально.
  • Т ільки сходи та драбини діелектричні склопластикові забезпечують повноцінний захист при роботі з електромережами.
  • Щоб оцінити всі переваги традиційної драбини та робочого помосту, варто купити сходи (драбину) трансформер 4х3, 4х4, 4х5 або 4х6 які за найкращою в Єкатеринбурзі ціною пропонує компанія «Абак-строй». Відповідно, її конструкція складається з секцій, які забезпечують роботу з необхідним комфортом.

Драбини дещо відрізняються від сходів за своїми технічними параметрами:

  • Робоча висота приставних сходів — 4 м. а трисекційних — до 15 м. У драбин робоча висота — максимум 2 метри.
  • Якщо вам сподобалася драбина двосекційна, то після її покупки ви фактично стаєте володарем не тільки сходи, але і драбини. При цьому ряд ступенів може розташовуватися як з однієї, так і з двох сторін конструкції.

Корисні поради нашим безцінним покупцям. Згідно загальноприйнятим стандартам сходи випускаються висотою від 0,3 м до 15 м. Ви можете придбати компактну драбину 2х або 3х ступеневу, так і високі 3х секційні сходи-драбини або приставні драбини. При цьому допустиме навантаження — не більше 150-ти кг. Однак не варто робити акцент саме на ці характеристику.

По-перше. чим вище сходи, тим ширше профіль — цим правилом слід керуватися при виборі відповідної моделі. Інакше цілісність конструкції можна поставити під сумнів.

По-друге. при виробництві драбин кращим способом з’єднання ступенів і самого остова є або зварювання. або вальцювання. що особливо актуально, якщо це універсальна драбина 3-х секційна. З’єднання за допомогою заклепок не відрізняється надійністю, і куплена вами сходи може виявитися непридатною вже після першого використання.

В-третіх. за відсутності міцного стабілізатора і розтяжок оцинкована стрем’янка стає нестійкою. Також цілісність конструкції і рухомих елементів легко порушити у ході неакуратною транспортування. Саме тому краще всього довірити цю справу професіоналам.

Зверніть увагу, що ми надаємо поставки товару на всій території УрФО: Єкатеринбург і Свердловська область, Курган і область, Донецьк і область, ХМАО, ЯНАО, а також до Челябінська і Челябінської області.

Короткий опис статті: купити сходи драбини, сходи, драбина алюмінієва від компанії Абак-Буд. стрем’янка алюмінієва, оцинкована, комбінована, діелектрична

Джерело: Алюмінієві драбини. Купити секційні алюмінієві лестины драбини у виробника — Абак-Строй

Також ви можете прочитати