Бетонні роботи вартість за куб. м. розцінки на матеріали

20.02.2017

бетонні роботи

Основною нашою спеціалізацією є виконання різних бетонних робіт.

Бетонні роботи по фінансових витратах є найбільш вигідним у співвідношенні ціна / якість, а при використанні незнімної опалубки, терміни виробництва бетонних робіт не мають конкурентів.

Ми виробляємо наступні бетонні роботи:

  • будівництво монолітних фундаментів
  • будівництво цокольного поверху
  • влаштування міжповерхових монолітних перекриттів
  • будівництво монолітних сходів
  • зведення монолітних підпірних стін
  • зведення монолітних каркасів будівель і споруд

будівництво бетонних фундаментів

Ми проводимо будівництво фундаменту наступних видів: стрічкові монолітні фундаменти. стрічково пальові фундаменти. бурозабівние фундаменти з монолітним ростверком. Бетонні роботи з будівництва фундаменту є найбільш важливими і відповідальними роботами при будівництві будинку, будь то маленький дачний будиночок або великий котедж. Якщо пристрій фундаменту будинку правильно зроблено, то і весь будинок прослужить дуже довго.

Вартість бетонних робіт по фундаменту залежить від таких факторів як обсяг робіт (чим більше обсяг тим дешевше), складність робіт, віддаленість об’єкту від Москви, умови проживання для робітників. Тому кінцеві ціни на бетонні роботи з влаштування фундаменту потрібно розраховувати індивідуально.

Для визначення точної вартості робіт надсилайте заявку на пошту: 5803011@mail.ru
цокольний поверх

бетонні роботи по будівництву цокольного поверху це технологічно складні та відповідальні роботи. Виконувати будівництво цокольного поверху повинні тільки фахівці з великим досвідом роботи. При неправильному виконанні технології бетонних робіт цокольний поверх може не тільки розтріснутися, але і обрушитися, що загрожує серйозними наслідками як для будинку так і для знаходяться в ньому людей. Вартість бетонних роботи зі зведення цокольного поверху трохи вища, ніж при будівництві звичайного фундаменту.

Вартість бетонних робіт включає в себе: в’язку арматури, монтаж і демонтаж опалубки, заливку бетону і його ущільнення внутрішнім вібратором.

Короткий опис статті: розцінки на бетонні роботи бетонні роботи бетонні роботи

Джерело: бетонні роботи вартість за куб. м. розцінки на матеріали

Також ви можете прочитати