Бетонні сходи монолітні сходи на замовлення, виготовлення залізобетонних

30.08.2015

Бетонні сходи, монолітні сходи на замовлення, виготовлення залізобетонних сходів, монтаж бетонних сходів

Бетонні сходи монолітні сходи на замовлення, виготовлення залізобетонних

Бетонні сходи виготовлення в Києві, широкий вибір сходів в Києві, купити сходи на будь-який смак.

Технологія виробництва бетонних сходів Київ

Вхід у будівлю рідко коли знаходиться на одному рівні із землею. Частіше перший поверх підноситься над надійним фундаментом, або цокольна частина будинку вимагає спуску. Для безпечного переміщення по поверхах будівлі зсередини і зовні застосовуються сходи. Самими надійними і довговічними є конструкції з бетону. Цей матеріал не руйнується від дощу і снігу, витримує великі перепади температур, а сталева арматура в складі сходів захищена від корозії. Продуманий монтаж бетонних сходів може вносити додаткове посилення несучих конструкцій будівлі.

Сучасні заводи залізобетонних виробів випускають типові сходові марші і площадки згідно державним стандартам. Зазвичай проектом багатоквартирного житлового будинку закладаються стандартні розміри сходів між поверхами, що завжди враховано в робочій документації. Залізобетонні сходи встановлюють одночасно з будівництвом стін.

Сходовий майданчик монтують відразу після того, як плита перекриття набирає марочну міцність. До початку установки сходів з бетону перевіряють стан сходової площадки у плані і в розрізі. При необхідності, положення сходової площадки коригують за допомогою лома або крана, в залежності від ваги і зазору. Перед установкою сходового маршу на опорних місцях сходових майданчиків влаштовується цементно-піщана постіль. Далі акуратно краном встановлюють сходовий марш, спочатку закріплюючи його основу на нижній сходовому майданчику. Потім встановлюють верхній кінець сходового маршу.

Непопадання в пази усувають за допомогою лому, потім відчіпляють стропи, дають відмашку машиністу баштового крана і виконують закладення швів між маршем і майданчиками цементно-піщаним розчином. Далі монтажникам залишається тільки виставити інвентарні огорожі для безпеки, щоб попередити потрапляння на драбину, яка ще не набрала міцність) і чекати. Наступний поверх — наступний сходовий проліт. Такий склад робіт, коли мова йде про багатоповерховому житловому будівництві.

Якщо ж представлено унікальний проект заміського будинку, типові бетонні сходові марші можуть туди просто не вписатися. Неможливо на заводі ЗБВ купити сходи з бетону для будинку, який спроектований з використанням концепції оптимізації життєвого простору. Це може бути елегантна гвинтові сходи, навколо якої будується дизайнерська композиція. Або багаторівнева ступінчаста конструкція, вписана в декор стіни. У приватного будинку немає потреби у сходових клітках. Щоб задовольнити вибагливий смак архітекторів нетипового житла, рішення замовити бетонні сходи у згоді з ідеєю виконавців проекту виявляється єдино вірним.

Технологію виробництва сходів з бетону можна розділити на чотири етапи.

 • Підготовка опалубки

  Коли будівельники отримують робочу документацію, вони визначають габарити сходинок, кут нахилу сходового маршу, довжину косоура несучої конструкції, на яку будуть встановлені ступені). Ці розміри потрібні для створення опалубки форми для заливки бетону. Для виготовлення бетонних сходів відмінно підійде легка пластикова опалубка. Вона зручна тим, що легко очищається і її, як трансформер, можна скласти так, що легко буде виготовити весь сходовий марш. Можна купити таку опалубку для створення бетонних сходів. Єдиним мінусом є її вартість, хоча є безліч фірм, що практикують послуги опалубка в оренду. Але простіше обійтися меншою фінансової кров’ю — ступінь є правильним параллелепипедом, можна легко виготовити таку форму з фанери, закріпивши опалубку з зовнішньої сторони жорсткої зв’язкою або опорними кілочками. Більш того, дешевий варіант кращий для економії часу.

  Для сходів цельномонолитных (більш швидкий варіант) потрібно спочатку виготовити плиту сходової площадки, дочекатися набору її міцності, встановити в спеціально проштробленные пази в стінах або перекриттях (на підставі проекту). І тільки потім приступати до монтажу опалубки для сходового маршу, який буде з’єднувати два перекриття.

 • Армування

  Технологія виробництва бетонних сходів обов’язково враховує розрахунок навантаження на косоури. Сходи, призначення яких безпечний підйом і спуск людей, прораховуються особливо ретельно кожним індивідуальним проектом. Несуча спроможність бетону збільшується за допомогою армування. У будинках з великою навантаженням технологією виробництва сходів з бетону враховуються спеціальні каркаси і закладні деталі в тілі бетону. Готові каркаси встановлюються в опалубку. Для невеликих двоповерхових нескладних будинків іноді достатньо використання сіток для армування. В’язка арматури здійснюється усередині опалубки.

 • Заливка

  Для монолітних несучих конструкцій відмінно зарекомендував себе у роботі бетон В30 (М400). Хоча сходи з бетону для індивідуального або малоповерхового житлового будівництва не такий вже об’ємний будівельної конструкції, щоб виникла необхідність користуватися послугами доставки з заводу про виробництву бетону. Масу для заливки можна виготовити прямо на майданчику, заміс бетону здійснюється у пропорціях 1/3/3. 3/7 піску, 3/7 дрібної щебінки і 1/7 якісного цементу. Заливку бетону маршу цельномонолитной сходи починають з кутів опалубки, щоб переконатися в повній герметичності стиків.

  Поверхня бетонної маси повинна бути паралельна рівнем горизонталі. Як тільки бетон набере фортеця (5-7 днів), можна розбирати опалубку. Збірні бетонні сходи виконуються інакше: на металеві косоури монтуються бетонні сходи.

 • Облицювання

  Коли бетонна сходи набрала міцність, сходи і косоури покриваються грунтовкою. Косоури фарбуються спеціальної вогнезахисною фарбою, а щаблі шліфуються і облицьовуються декоративним покриттям. Вдалим матеріалом, що з’єднує стиль і міцність, для обробки бетонних сходів є керамограніт. Також можна використовувати керамічну плитку, мозаїчну крихту, дикий камінь. Зазвичай матеріал для сходів обґрунтовується відомістю внутрішньої обробки робочого проекту.

  Роботи по виготовленню монолітних конструкцій вимагають акуратності, правил безпеки та гарного знання технології. Втім, було б бажання, замовити сходи з бетону, яка буде створена спеціалістами, які мають досвід зведення залізобетонних конструкцій, можна на сайті maxinfo.org.ua. І така сходи стане міцним і ефектним елементом внутрішньої обробки маленькій готелі або малоповерхового заміського будинку.

  Якщо у двадцятому столітті бетонні сходи встановлювали тільки в багатоквартирні житлові будинки, то зараз, з’явилася можливість органічно вписати таку конструкцію навіть в особняк. Однак, це повинні робити тільки профі, адже монолітні сходи вимагають серйозної підготовки в кілька етапів, а саме.

 • Підготовчі роботи перед опалубкою

  Після того, як було проведено розрахунок ціни бетонних сходів, зазвичай, починається етап підготовки до монтажу, який займає досить часу і сил.

  Треба визначити кут нахилу, розмір конструкції, на яку сходинки встановлять, підготувати форму для бетону та ін. Краща опалубка, яка оптимально підходить бетонним конструкціям — це пластик. Вона компактна і її дуже просто мити. Правда, коштує дорого. Але це не проблема, адже таку конструкцію завжди можна орендувати.

  А ось для сходів монолітного типу, які відрізняються більш швидким процесом встановлення та підготовки до цієї установки, передбачається зовсім інший процес створення основи.

 • Армування і заливання бетонних сходів

  Важливий етап роботи. Потрібно прорахувати, скільки навантаження буде припадати на косуоры і це значення прораховують окремо, для кожного проекту. Якщо потрібно збільшити міцність, армування буде кращим рішенням. Якщо мова йде про будинок у два поверхи, то сітки більш ніж достатньо.

  Після цього, потрібно виконати заливку (це робиться прямо на майданчику) і по закінченню цього етапу зайнятися облицюванням, в процесі якої дуже непоганим рішенням буде використання керамічної плитки.

  Короткий опис статті: бетонні сходи Бетонні сходи, монолітні сходи на замовлення, виготовлення залізобетонних сходів, монтаж сходів

  Джерело: Бетонні сходи, монолітні сходи на замовлення, виготовлення залізобетонних сходів, монтаж сходів

 • Також ви можете прочитати