. Бетонні сходи своїми руками

25.07.2015

Бетонні сходи своїми руками

. Бетонні сходи своїми руками
Бетонні сходи ідеально підходять для заміських будинків. Прослужить така сходи дуже довго. Бетонні сходи своїми руками це відмінне рішення заощадити при будівельних роботах. Встановити її можна як усередині, так і зовні будівлі. А використовуючи для обробки сходи натуральний матеріал, зробить її чарівною частиною вашого будинку.

Але для того що б почати будівництво сходів необхідно знати кілька моментів, з чого почати і чим закінчити. Більшість початківців будівельників лякає значну вагу майбутньої сходи, але навіть новачок з нею впорається. Перед початком слід прочитати технологічний процес і тоді буде все просто. Всю роботу можна поділити на три частини: складання форми, установка залізного каркаса, ну і останній етап-це робота з бетоном.

Перш ніж приступити до виготовлення форми, слід врахувати місце її розташування. Не виникне проблем, якщо вона буде між стінами, клопоту у вас зменшиться. Як тільки визначилися з місцем, слід добре закріпити стінки опалубки, для надійності можна вбити дерев’яні кілки. Конструкція повинна бути міцною, інакше вам не уникнути деформації сходів. Уникайте щілин, інакше може протекти бетон, що б цього не сталося, заготовлену форму слід поливати водою.

Для зміцнення форму необхідно використовувати стрижневу арматуру. Велику увагу для зміцнення варто звернути на нижню частину сходів. Завдяки цьому в бетоні не з’являться дефекти.

Після того як робота з каркасом і армування закінчена, можна сміливо приступати до роботи з бетоном. Почати слід бетонувати з нижніх ступенів. Що бетон не витікав, у його складі має бути крупний щебінь. Слідкуйте за тим, що бетон рівномірно розподілився по сходинці. Як тільки вся . Бетонні сходи своїми руками
сходи залита бетоном, необхідно її закрити, мокрою тканиною. Опалубку знімати коштувати лише за

закінченню 3-4 тижнів. Що б покрити сходи плиткою, то вона не повинна бути слизькою, для даної роботи є спеціальна плитка.

Ну, ось і робота підійшла до кінця, залишилося лише зробити декоративну робіт, і ваша бетонні сходи своїми руками готова вас радувати.

Поділитися в соц. мережах

Короткий опис статті: бетонні сходи Бетонні сходи ідеально підходять для заміських будинків. Прослужить така сходи дуже довго. Бетонні сходи своїми руками це відмінне рішення заощадити при будівельних роботах. Встановити її можна як усередині, так і зовні будівлі. А використан…

Джерело: » Бетонні сходи своїми руками

Також ви можете прочитати