Будинок своїми руками . Ізодом 2000

15.07.2015

Будуємо самі

Будівництво своїми силами будинку з незнімної опалубки.

У кожного, хто завітав на наш сайт є мрія — побудувати власний індивідуальний будинок. Наше завдання допомогти втілити в реальність ескіз Вашої мрії в реальність. Будівництво будинку своїми руками — це досить відповідальна і сміливе рішення.

Для того, що б навчити робітників принципам монтажу конструкцій незнімної опалубки достатньо скористатися нашою послугою — шеф-монтаж. Наш фахівець на Вашому об’єкті докладно покаже і проконсультує по кожному етапу і виду робіт пов’язаних із застосуванням незнімної опалубки.

Здійснити повний контроль будівництва, від нульового циклу до покрівлі, допоможе послуга — Архітектурний нагляд, з боку нашого досвідченого проектувальника.

Для самостійного будівництва монолітного будинку по технології незнімної опалубки Вам знадобиться наступний інструмент:

  • «Шанцевий» інструмент (лопати, відра, рівень та ін. дрібний ручний інструмент);
  • Бетономішалка 170л для приготування бетонної суміші;
  • Віброплита для ущільнення ґрунту під фундамент і монолітна підлога (її можна взяти в оренду);
  • Оптичний нівелір або теодоліт (можлива оренда);
  • Електро інструмент: перфоратор, дискова пила, ел. рубанок і д. р;
  • щитова опалубка для монолітного міжповерхового перекриття (можливо взяти в оренду).

Плануєте найняти робітників? Для зведення коробки будинку 10х10 достатньо буде 4-х будівельників, краще всього мати справу з фахівцями у яких є необхідний будівельний інструмент.

Складіть кошторис

Будинок своїми руками . Ізодом 2000

Кошторис на будівництво будинку з незнімної опалубки. І так, якщо Ви вирішили головну проблему всіх замовників — вибрали або розробили індивідуальний проект будинку, котеджу. Значить заздалегідь прорахували і заклали бюджету на будівництво, якщо ні, тоді давайте його складемо на прикладі одного з наших проектів. У кошторисі ми розрахуємо кількість і обсяги всіх матеріалів, які будуть потрібні для зведення коробки будинку по Проектом АС-74.

Короткий опис статті: монолітні сходи будинок своїми руками
будуємо самі будинок своїми руками з незнімної опалубки ізодом економія кошторис на будівництво витрати на матеріал замовити

Джерело: Будинок своїми руками | Ізодом 2000

Також ви можете прочитати