Декоративні деревяні сходи в Уфі. Виготовлення сходів з дерева.

21.07.2015

Дерев’яні сходи

Сходи – одна з головних деталей інтер’єру заміського будинку, таунхауса або котеджу. Але це ще і важливий конструктивний елемент, сполучна ланка між поверхами. Від функціональності і планування сходів залежить не тільки комфорт та зручність домочадців, але і безпеку. Ми пропонуємо дерев’яні сходи для будинку і котеджу, спроектовані спеціально для Вашого будинку.

Сходи з масиву – від розкоші класики до новаторства сучасності.

Створення ексклюзивних проектів, що повністю відповідають вимогам і побажанням замовника – наша основна задача. Ми спеціалізуємося на виготовленні унікальною корпусних меблів та виріб з масиву, до яких, зокрема, належать дерев’яні сходи для будинку і котеджу. Ми пропонуємо різноманітні ідеї для оснащення Вашого будинку, і втілюємо в реальність Ваші дизайнерські фантазії.

Інноваційні комп’ютерні технології дозволять нам створювати проекти високої складності, а сучасна виробнича база дає можливість реалізувати ці задуми на практиці. У нас Ви можете замовити сходи з масиву найнеймовірніших конструкцій і форм – з дерев’яними і кованими поручнями, пологі і круті, а також сходів з цінних порід дерев.

Сходів Форст-Меблі: сила природи – майстерність людських рук.

Робота з натуральними матеріалами, до яких, зокрема, відноситься масив сосни і дуба, вимагає високого рівня підготовки майстрів. Звичайно, красива і стильна сходи виходить і завдяки продуманому дизайн-проекту. І, безсумнівно, велика частка відповідальності лягає на заміряють. Тому розкішні сходи преміум-класу з натурального дерева – це чудовий результат злагодженої роботи фахівців різного профілю. Ми прагнемо зберегти і примножити красу натуральної деревини, але при цьому надати готовому виробу нове звучання.

Короткий опис статті: сходи з дерева

Джерело: Декоративні дерев’яні сходи в Уфі. Виготовлення сходів з дерева.

Також ви можете прочитати