Деревяні балясини купити балясини з дерева, балясини деревяні для сходів

20.02.2017

Дерев’яні балясини

Балясини — це невеликі стовпчики, службовці опорою для поручнів сходів, балконів та інших огорож. На перший погляд, це незначний елемент, якого не варто приділяти багато уваги. Але саме від форми і розміру дерев’яних балясин, що обрамляють сходи та балкони, залежить вигляд будівлі.

Ось чому так популярні поручні і балясини з дерева для сходів. Адже, крім відомих якостей цього матеріалу (такі як екологічність, міцність, унікальний колір і запах), дерево ще й чудово піддається обробці.

Дерев’яних балясин можна надати будь-яку форму — від простих точених вазонів і фрезерованих колон до унікальних різьблених стовпів будь-якої форми. Досвідчені майстри можуть виготовляти фігурні балясини з дерева, створюючи на сходовому огорожі цілі динамічні сюжети.

Ці вироби, частіше використовуються в класичних інтер’єрах, можуть гармонійно вписатися абсолютно в будь-який інтер’єр. Балясини дерев’яні для балкона і сходів прикрасять собою і традиційний російський зруб і класичний кабінет, обшитий різьбленим дубом, і сучасний інтер’єр, де натуральні матеріали поєднуються з високими технологіями.

Ще одна важлива причина популярності, якою користуються дерев’яні балясини — ціна, яка цілком порівнянна з пластиком та іншими дешевими матеріалами.

З якого дерева роблять балясини?

Балясини з дерева, ціна яких залежить від багатьох факторів, виконують одночасно декоративну і захисну функції. Тому крім естетичних, до них ставляться і певні технічні вимоги, яких необхідно дотримуватися, здійснюючи виробництво дерев’яних балясин. Саме тому так важливо не кидатися відразу замовляти товар, прочитавши оголошення «Продам балясини з дерева», а спочатку з’ясувати технологію їх виготовлення, дізнатися про те, яка саме деревина використовувалася для створення цих сходових елементів і чи відповідають вони всім пропонованим до них вимогам.

Перше, і найголовніше вимога — балясини дерев’яні для сходів і балконів повинні бути достатньо міцними, щоб підтримувати перила і витримувати вагу будь-якої людини, повністю спирається на них.

По-друге. максимальна ширина між самими вузькими частинами балясин не повинна перевищувати 10-15 сантиметрів. Це дозволяє захистити від падіння дітей, які можуть пролізти через огорожу.

Виходячи з цих вимог, вибирається матеріал для балясин. Він повинен бути достатньо жорстким і міцним, але при цьому виглядати презентабельно. Саме тому так поширене виготовлення балясини з дерева, яке поєднує в собі міцність, красу і простоту обробки.

Виробництво балясини з дерева здійснюється найчастіше з наступних матеріалів:

  • сосна — легкий і недорогий матеріал. Сосна стійка до перепадів температур, а значить, з неї можна виготовляти балясини дерев’яні для сходів, балконів та зовнішніх сходів.
  • модрина — ідеальний будівельний матеріал, що поєднує в собі міцність, довговічність і красу. Виготовлення дерев’яних балясин з модрини дуже поширене, адже ця деревина міцніше і довговічніше сосни, але набагато дешевше дуба. Крім того, цей матеріал погано горить і володіє антисептичними властивостями, завдяки чому дерев’яні балясини з модрини не будуть схильні до гниття.
  • дуб — респектабельний, благородний і довговічний матеріал, який прикрасить будь-який інтер’єр. Крім того, дуб відрізняється високою міцністю, він чудово переносить високу вологість, мороз і спеку. Природно, дубові вироби коштують недешево. Але майстри, що виготовляють різьблені дерев’яні балясини на замовлення, часто створюють з цього матеріалу справжні твори мистецтва.
  • ясен — по своїй міцності і пластичності не поступається дубу. Відмітна особливість ясена — характерна яскраво виражена фактура і різноманітність кольорів. В залежності від сорту, методу сушіння та інших факторів, дерев’яні поручні і балясини з ясена можуть бути самого різного кольору: від рожевого до бурого. І все це натуральні кольори, які дають простір для фантазії при оформленні інтер’єру.
  • бук — поступається по міцності дубу, тому часто підноситься як його недорога альтернатива. В цілому бук досить міцний, при цьому він легко обробляється і шліфується, але для отримання якісної деревини потрібно ретельно дотримуватися технологію сушіння. Дерев’яні стовпи і балясини з бука добре шліфуються і легко тонуються в будь-який колір.

Звичайно, деякі виробники можуть використовувати й іншу деревину, особливо, якщо виріб виробляються під замовлення (вартість балясини з дерева рідкісних порід буде набагато вище). Але більшість компаній пропонує вироби з матеріалів, які довели свою надійність і функціональність.

Де в Москві купити дерев’яні балясини?

Торгово-будівельна компанія «Вега» пропонує вам широкий асортимент балясин самого різного призначення: для створення сходових перил всередині і зовні будівель, балконних огорож, ганків. Виробництво і продаж балясини з дерева — один з основних пріоритетних видів діяльності нашої компанії, тому ми так впевнені у високій якості нашої продукції.

У нас ви знайдете як стандартні недорогі вироби, так і оригінальні різьблені балясини з дерева на замовлення. Незалежно від вартості і виду наших товарів, що всі вони виготовлені з якісної вітчизняної деревини і пройшли обробку у досвідчених майстрів.

Короткий опис статті: балясини дерев’яні ціна Балясини дерев’яні для сходів, балконів, сходів , виготовлення балясини з дерева пропонує TCK Вега. Тільки у нас — виробництво дерев’яних балясин — різьблені балясини з дерева, стовпи, фігурні балясини з дерева для сходів. Вартість вас приємно здивує! дерев’яні балясини

Джерело: Дерев’яні балясини купити балясини з дерева, балясини дерев’яні для сходів на замовлення — найкраща ціна у TCK Вега

Також ви можете прочитати