Деревяні міжповерхові сходи Boras

18.08.2015

Дерев’яні міжповерхові сходи Boras

Опис Характеристики Альтернатива Відгуки

Характеристики до Дерев’яні міжповерхові сходи Boras

  1. Сходи з натуральної деревини ялини;
  2. Ширина тятиви 163 мм, товщина: 27 мм
  3. Глибина ступенів — 163 мм;
  4. Ступені встановлюються в попередні вибрані профільні пази тятиви і з боків додатково фіксуються саморізами, що відрізняє високу міцність конструкції.
  5. Товщина щаблі 27 мм;
  6. Застосовується для найменших розмірів отвору в перекритті (мін. ширина — 63 см)
  7. Можлива підгонка сходи під висоту поверху (шляхом спилювання)

Стаціонарні сходи, виготовлені з масиву ялини вищого сорту, призначені для тих випадків, коли необхідно обладнати зручний постійний вихід на горище, горище або в підвал. Порівняно із звичайними стаціонарними сходами «Boras» займає значно менше місця завдяки куту нахилу. Сходи доступна за ціною широкому колу покупців, вони значно дешевше інших стаціонарних сходів. Товщина щаблі (27 мм) і ширина сходів (630 мм) дозволяють комфортно і безпечно підніматися по ній, не зачіпаючи нижні сходинки, і дають можливість легко переносити з поверху на поверх важкі предмети. Сходи «Boras» поставляються в розібраному вигляді, окремо можливо придбати 2-й додатковий поручень. Максимальна висота сходів – 280 див. Інструкція з монтажу забезпечує швидку і зручну збірку.

Короткий опис статті: сходи дерев’яні Ширина сходів: 630 мм (включаючи огорожі) Мінімальний розмір прольоту: 175х63 см при товщині перекриття 25 смГабаритные розміри товарної упаковки 170х170х3400

Джерело: Дерев’яні міжповерхові сходи Boras

Також ви можете прочитати