Деревяні сходи, двері та меблі з дерева

18.07.2015

Дерев’яні сходи, дерев’яні двері та дерев’яні меблі

Про компанії:

Наша компанія вже більше 10 років займається виготовленням та монтажем дерев’яних сходів, міжкімнатних дверей і ексклюзивної дерев’яних меблів.

Нашими клієнтами стають як приватні особи, охочі прикрасити свій будинок вишуканою сходами або міжкімнатними дверима, так і солідні компанії, що підкреслюють свій імідж з допомогою елітних меблів і предметів інтер’єру. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і враховуємо всі побажання замовника. У нашій компанії працюють професіонали з великим досвідом.

Роботу над сходами ми починаємо з проектування. Саме на цьому етапі враховуються всі тонкощі виготовлення сходів. Наші дизайнери спроектують зручну дерев’яну драбину, яка ідеально впишеться у ваш інтер’єр.

На наступному етапі клієнт може вибрати породу деревини, з якої буде зроблена сходи. Ми виготовляємо сходи дерев’яні з сосни, дуба, бука, ясена. Деревина заготовляється в екологічно чистих лісах. Вся деревина ретельно просушується в сушильних камерах і підготовляється для виготовлення сходів. Як правило, дерев’яні сходи підбирають під колір дверей і віконних рам.

Після виготовлення та доставки деталей на місце монтажу наші співробітники починають безпосередньо процес складання сходів. Фахівці нашої компанії проведуть монтаж сходів в максимально стислі терміни.

Тому, всі зроблені нами сходи дерев’яні, можна без перебільшення назвати витворами мистецтва. З упевненістю можна сказати, що наша сходи буде головною прикрасою Вашого будинку!

Розцінки на виготовлення дерев’яних сходів:

Сходи з хвойних порід дерева — від 15000 руб. за метр погонний

Сходів з листяних порід дерева — від 45000 руб. за метр погонний

* В залежності від конструкції і складності сходи, ціни можуть змінюватися

Короткий опис статті: дерев’яні сходи

Джерело: Дерев’яні сходи, двері та меблі з дерева

Також ви можете прочитати