Деревяні сходи на другий поверх: фото, ціна

06.07.2015

Сходи з дерева – гармонія ціни і якості

Дерев’яні сходи можна назвати чемпіонами за поширеністю в таунхаусах і приватних будинках. Вони можуть не залучати багато уваги, але можуть і стати центральним елементом інтер’єру будинку. Іноді з дерева виготовляють зовнішні східці для сходів або тераси. Перевага цього матеріалу віддається через його надійності і практичності. Дерев’яні сходи на другий поверх – це класичний і не втрачає актуальності варіант.

Сорту деревини, використовувані для сходових маршів

Для виробництва сходів для будинку застосовують різні види деревини, які відрізняються експлуатаційними характеристиками, ціною та відтінком. Благородно виглядає на фото і в приміщенні сходи з дуба. Ця порода дерева відрізняється унікальною стійкістю до механічних впливів і довговічністю. Найбільша міцність характерна для мореного дуба, який витримують у спеціальних складах. Ціна на вироби з дуба порівняно висока. Обробка надає матеріалу не тільки міцність, але і глибокий колір.

З чого складається вартість сходи

На те, скільки коштує дерев’яні сходи, впливає сукупність наступних факторів:

  • порода деревини;
  • складність роботи;
  • розміри сходів;
  • додаткові декоративні та функціональні елементи.

Велику роль відіграє складність роботи, а вона в свою чергу залежить від типу конструкції. Застосовуються різні несучі елементи та способи їх монтажу. На їх вибір впливають очікувані навантаження на сходи і вимоги до зручності. Найбільш економічним варіантом залишається одномаршові конструкція. Зовнішні сходові марші мають невеликий розмір і прийнятну вартість. Зрозуміло, гвинтова конструкція для будинку або модель з майданчиком буде коштувати дорожче.

Збільшується вартість споруди і при використанні додаткових елементів. Хоча дерев’яні балясини, перила і підсходинки і не обов’язкові для пересування по сходах, вони роблять їх більш безпечними і додають стилю. На фото готових сходів можна помітити, що наявність таких декоративних елементів дозволяє гармонійно вписати марш в загальний інтер’єр будинку.

сходовий марш «звучало в унісон» з обстановкою приміщення, можна підібрати балясини в одному стилі з ніжками столу або торшера.

Облицювання сходів з дерева

Короткий опис статті: дерев’яні сходи фото Показані дерев’яні сходи, фото різних конструкцій з різних порід дерева. розказано, як облицювати ступені. дерев’яні сходи фото другий поверх будинок ціна щабель дерев’яний бетонний зовнішній скільки коштує,Дерев’яні

Джерело: Дерев’яні сходи на другий поверх: фото, ціна

Також ви можете прочитати