Деревяні сходи на другий поверх ціни, купити сходи з масиву дерева

06.07.2015

Дерев’яні сходи

Дерев’яні сходи — традиційне доповнення дачі, заміського будинку, дворівневої квартири і лазні. Будинок стає затишніше, а самі вони часто відіграють роль центру композиції, залучаючи все увагу увійшов. Деревина красива, надійна, екологічна. Навіть у найпростішому виконанні сходи з масиву буде виглядати респектабельно і дорого.

Сучасні дерев’яні сходи на другий поверх можуть бути абсолютно будь-якими: гвинтовими, маршовими, комбінованими з перилами або без, з традиційними прямокутними або незвичайними за формою ступенями.

Ціни на дерев’яні сходи можуть істотно відрізнятися і залежать від наступних факторів:

  • тип конструкції;
  • особливості виконання;
  • вид деревини;
  • спосіб обробки масиву.
  • наявність декоративних елементів, наприклад, різьблених балясин або поручнів.

На відміну від металевих аналогів виготовлення дерев’яних сходів вимагає особливого професіоналізму, ретельного підходу до вибору матеріалів, дотримання умов їх зберігання та опрацювання.

Дерев’яні сходи на замовлення — це ексклюзивні конструкції, ідеально доповнюють інтер’єр будинку, створені з урахуванням усіх побажань замовника та особливостей місця розташування. Кожна з них унікальна у своєму виконанні і може по праву вважатися твором мистецтва.

Робота по створенню дерев’яних сходів для заміського будинку або дачі за індивідуальним проектом потребує деякого часу. Далеко не завжди очікування можливо чи рентабельно. Для тих, хто не хоче або не може чекати, ідеальним рішенням стануть готові дерев’яні міжповерхові сходи від провідних виробників Європи. Модульні сходи з дерева (економ або преміум класу) складаються із стандартних елементів, а потрібна конструкція виходить шляхом комбінування їх кількості, підбору оптимальних кутів розташування і повороту. За бажанням замовника завжди можна доповнити такі сходи дерев’яними недорогими поручнями, балясинами, косоурами, подступенками потрібної форми і розмірів.

Плануєте купити дерев’яні сходи в Санкт-Петербурзі?

Шукайте оптимальне поєднання ціни і якості?

Наша компанія запропонує вам широкий вибір готових збірних дерев’яних сходів для дачі або будинку, а також проектування та створення конструкцій на замовлення.

Щоб купити недорогу дерев’яні сходи для будинку, оцініть варіанти, представлені в каталозі, або зв’яжіться з нашими фахівцями, щоб замовити сходи з дерева за вашими ескізами.

ми Впевнені, що знайдемо найкраще рішення для вашого будинку!

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Пропонуємо дерев’яні сходи готові та на замовлення. Привабливі ціни на сходи з дерева для заміського будинку або дачі. Телефонуйте: (812) 385-10-02!

Джерело: Дерев’яні сходи на другий поверх – ціни, купити сходи з масиву дерева в Санкт-Петербурзі

Також ви можете прочитати