Деревяні сходи на замовлення.Сходи деревяні Київ . Укрдрево

31.07.2015

Дерев’яні сходи Київ.Дерев’яні сходи на замовлення.

Дерев’яні сходи це символ досягнення небачених висот, сходження, надзвичайно романтична складова декору. Компанія ТОВ «Укрдрево» протягом багатьох років втілює оригінальні сходові ансамблі в життя. Фахівці нашої компанії знають безліч секретів перетворення природних матеріалів в елітну конструкцію.

Дерев’яні сходи Київ, виготовлені на нашому виробництві – це не просто красиво і престижно, але й надзвичайно еко логічно. Масив цінних деревних порід, застосовуваний нашими фахівцями в ході виробництва сходи з дерева – довговічний, ергономічний і надзвичайно міцний матеріал, який надзвичайно стійкий до різних механічних впливів.

Дерев’яні сходів на замовлення виготовляються, на високоточному обладнанні з використанням найсучасніших технологій, що дозволяє створити надійні і красиві вироби для Ваших будинків.

Досвідчений конструктор-технолог нашої компанії розробить для Вас модель Вашої майбутньої сходи з дерева в трьох мірної графіки, що дасть можливість обговорити всі тонкощі до початку виготовлення.

Майстерність столярів нашої компанії дозволяє отримати розкішні, сліпучі дерев’яні сходи. цікаві по композиції, добротні, вони будуть прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру.

У зв’язку з розширенням виробництва і за рахунок купівлі нового обладнання з програмою ЧПУ, яке значно полегшує роботу майстрів і підвищує продуктивність і якість, ми знизили нашу вартість сходів на 25%. Ми працюємо і робимо сходи високої якості за низькими цінами.

Середня вартість дерев’яних сходів 3000 – 3500 $

Подивитися приклади сходів, виготовлені нашою фірмою Ви можете тут ,клікнувши на цю посилання «Приклади сходів»

Сходи дерев’яні для нас – це щось більше, ніж робота. Це можливість продемонструвати досвід, майстерність, доставити замовнику естетичне задоволення. Звертайтеся в компанію ТОВ «Укрдрево»! Ми завжди раді Вам.

Короткий опис статті: сходи на замовлення Сходи від компанії Укрдрево. Виготовлення та продаж дерев’яних, металевих, модульних, кованих та інших видів сходів. сходи, продаж сходів

Джерело: Дерев’яні сходи на замовлення.Сходи дерев’яні Київ | Укрдрево

Також ви можете прочитати