Деревяні сходи на замовлення, ціни і фото сходів, виготовлення

26.07.2015

Деревяні сходи на замовлення, ціни і фото сходів, виготовлення
Замір, розрахунок, виготовлення, доставка та встановлення дерев’яних сходів на замовлення, будь-які моделі. Креслення і фото, проекти.

Компанія Лестничник РУ виготовляє дерев’яні сходи для котеджів, дачних будинків, квартир, лазень і саун, а також займається облицюванням деревом бетонних та металевих сходів.

Наш метод роботи відрізняється індивідуальним підходом до конструкції і дизайну кожної сходи. Ми прагнемо до того, щоб наші сходи відрізнялися високою якістю і надійністю, забезпечували максимальний комфорт і зручність у використанні.

Деревяні сходи на замовлення, ціни і фото сходів, виготовлення
Ми з високою точністю реалізуємо всі побажання замовника та виготовляємо сходи від бюджетного варіанту до преміум-класу.

Виготовленням сходів займаються досвідчені майстри, завдяки чому наші роботи мають кращі технічні та експлуатаційні характеристики.

Вам потрібна сучасна, красива і зручна сходи для котеджу, дачного будинку або лазні?

Зателефонуйте нам або залиште заявку на замір — ми зробимо Вам драбину за Вашим бажанням.

Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань.

Секрети сходового справи

Ми раді представити Вам наші послуги з виготовлення та встановлення сходів з дерева будинки, котеджі, дачі і багаторівневі квартири.

Ми тривалий час займаємося будівництвом різноманітних сходів і здатні втілити всі Ваші задуми, щоб дерев’яні сходи на другий поверх у Вашому будинку була центром уваги інтер’єру, об’єктом заздрості знайомих, зразком надійності, безпеки і відмінною функціональності.

Наші фахівці є справжніми професіоналами, так як мають не тільки дипломи і свідоцтва за необхідне профілів, але і великий досвід роботи. Спорудження дерев’яних сходів на замовлення стало не просто улюбленою роботою, але й великою пристрастю.

При виготовленні дерев’яних сходів на замовлення ми використовуємо сучасне обладнання та екологічно чисті матеріали, що мають сертифікати і пройшли всі необхідні підготовчі етапи обробки. Адже тільки це, помножене на професіоналізм наших фахівців, дозволить створити дивовижні по красі, неперевершені по надійності і справді живі, дихаючі, унікальні елементи Вашого житла!

Ми з любов’ю і величезним задоволенням готові спорудити для Вас дерев’яні сходи на другий поверх, вклавши в це творіння всі Ваші задуми, кращі матеріали, наш труд і багатий досвід.

Процес виготовлення сходів

Для того щоб виготовити і встановити сходи на замовлення за індивідуальними розмірами необхідно провести замір отвору, де розташовані сходи.

Після заміру ми виробляємо розрахунок сходів: її технічні розміри, елементи оздоблення, кількість необхідного матеріалу, з яких складається ціна сходів.

При необхідності за Вашим бажанням, наші фахівці складуть проект сходів, який дозволить точно уявити майбутній результат. Як правило, креслення сходів відображає розміри сходів, конструкцію, кількість ступенів, елементи оздоблення та інші параметри.

Виготовлення дерев’яних сходів на замовлення проводиться в цеху. Там же проходить фарбування в колір окремих деталей. Збірка і установка сходів на другий поверх виконується безпосередньо на об’єкті замовника.

Ви можете ознайомитися з виконаними роботами в розділі сайту «Наші роботи», де представлені фото дерев’яних сходів.

Як купити сходи?

Купити сходи, виготовлені за індивідуальними розмірами, враховуючи Ваші побажання по стилю і дизайну, Ви можете залишивши заявку на сайті або зателефонувавши. Ціна сходів буде залежати від матеріалу, покриття, конструкції і елементів обробки.

Ми надаємо гарантію якості наших дерев’яних сходів, виготовлених на замовлення. Ми встановили сходи на другий поверх в Обнінську, Калузі, у Наро-Фоминске, в Одинцово, в Серпухові, у Подільському і у багатьох інших містах. Замовники з Калузької і Московської областей звертаються до нас за сходами, а отримують затишок, красу і довговічність.

Дерев’яні сходи — переваги

По конструкції дерев’яні сходи для будинку розділяють на ряд класів.

Сходи бувають прямолінійними маршовими, з поворотними майданчиками або забіжними ступенями або ж гвинтовими. Останній тип сходів використовують в місцях з обмеженим простором. Кожна дерев’яні гвинтові сходи для будинку унікальна і дивовижна. Тільки за таких сходах не завжди буде зручно переносити важкі речі, що, часом, досить некомфортно. Для виготовлення гвинтових сходів потрібна ретельна проробка розмірів сходи, підготовка проекту сходів. 3d візуалізація креслення сходів дозволить представити її практично як на фото.

найпоширеніші будівельні конструкції дерев’яні сходи для будинку на косоурах або тятивах. Такі конструкції дозволяють підтримувати як класичні архітектурні стилі, так і ультра сучасні.

При проектуванні сходів тільки справжнім професіоналам під силу врахувати всі фактори, що впливають на якість, надійність, стійкість, довговічність, і, природно, комфорт і безпека дерев’яних сходів на другий поверх.

Короткий опис статті: сходи для будинку Замір, доставка та встановлення дерев’яних сходів на замовлення, будь-які моделі Компанія Лестничник РУ виготовляє дерев’яні сходи для котеджів, дачних будинків. сходи, дерев’яні сходи, сходи на замовлення, сходи з дерева

Джерело: Дерев’яні сходи на замовлення, ціни і фото сходів, виготовлення сходів для будинку і дачі (перила для сходів, балясини, огорожі)

Також ви можете прочитати