Деревяні сходи своїми руками . Еко-сходи +7(962)178-14-68

20.02.2017

Еко-сходи +7(962)178-14-68
Сходи своїми руками: чи виправданий ризик?

Після того, як ви вирішили побудувати двоповерховий будинок на своїй ділянці, необхідно задуматися про те, як комфортно і безпечно ваші домашні будуть підніматися на другий поверх. Це стає можливим тільки при наявності якісної міжповерхових сходів, будівництво якої слід довірити професіоналам. При цьому забудовнику залишається тільки вибрати вид конструкції, матеріал виготовлення і місце її розташування. Адже сходова конструкція може бути максимально непомітною або, навпаки, є домінуючим елементом інтер’єру холу першого поверху. Краще всього виглядають дерев’яні міжповерхові сходи, виготовлені повністю з деревини твердих порід, або металеві або бетонні каркаси, дерев’яні обшиті панелями.

Якщо прийнято рішення виготовити міжповерхову сходи своїми руками, то слід приготуватися до вирішення низки питань. Насамперед, необхідно змоделювати варіант сподобався вам виду сходів. Потім треба зробити докладний креслення конструкції, який під силу все-таки швидше фахівця, ніж непрофесіоналові. Особливо це стосується складних конструкцій типу гвинтових або маршових поворотних сходів. Тому для самостійного виготовлення слід вибирати просту одномаршеві конструкцію. Така модель однаково підходить як для невеликих дачних будиночків, так і просторих холів котеджів.

Насамперед, приміряйте майбутню конструкцію до передбачуваного місця монтажу на ескізі майбутньої будови або за місцем установки. Слід зрозуміти, як майбутня сходи впишеться в хол першого поверху, а також в отвір стелі, через який буде завершуватися підйом на другий поверх. Мінімум простору для установки одномаршових конструкції становить один кв. метр підлоги першого поверху і стільки ж становить площа отвору в стелі.

Далі розраховується кількість сходів, виходячи з комфортною висоти кожного з них 16-18 див. При великій висоті стелі, можливо, доведеться робити проміжну площадку, оскільки кількість ступенів в прольоті не повинна перевищувати 16–ти штук. Ширина східців не повинна бути менше довжини ступні дорослої людини. Таким чином, їх ширина повинна становити 28-30 див. Виходячи з цієї цифри і кількості ступенів, розраховується місце для установки підстави та похил несучих балок.

Розрахунок та виготовлення допоміжних сходів, що ведуть на горище або в підвал, набагато простіше, так само, як їх виготовлення та монтаж.

Короткий опис статті: сходи своїми руками Дерев’яні сходи своїми руками | Еко-сходи +7(962)178-14-68 | Дерев’яні сходи Дерев’яні сходи своїми руками,Проектування сходів

Джерело: Дерев’яні сходи своїми руками | Еко-сходи +7(962)178-14-68

Також ви можете прочитати