Деревяні сходи та двері від компанії WoodExpert

11.09.2015

Дерев’яні сходи

Завдяки різноманітності кольорів і фактур дерево не перестає користуватися популярністю в якості будівельного і оздоблювального матеріалу. З усіх можливих варіантів власники заміських будинків найчастіше воліють дерев’яні сходи. Залежно від стилю оформлення сходів, дерево може виглядати доречно і серед простих меблів світлих тонів, і в оточенні насичених фарб розкішного класичного інтер’єру.

Існують дерев’яні сходи різних типів: монолітні, на тятивах, косоурах, консолях або больцах; сходи гвинтові і поворотні. В залежності від кількості поворотів дерев’яні сходи підрозділяються на одномаршові, двохмаршові і трьохмаршові. Можливо також виготовлення сходів з більш складною маршовістю, однак дерев’яні сходи в Казані з міркувань протипожежної безпеки застосовуються тільки в малоповерховому будівництві, тому робляться або одномаршові, або двохмаршеві.

Дерев’яні сходи — один з пріоритетних напрямків компанії «Wood Expert», і ми раді запропонувати дерев’яні сходи власного виробництва в Казані. Виготовлення дерев’яних сходів наш коник, ми зарекомендували себе як надійного партнера. Численні замовники в Казані і в Татарстані залишилися задоволені нашою продукцією і охоче рекомендують компанію «Wood Expert» своїм друзям і діловим партнерам.

Ціна на дерев’яні сходи складається з вартості використаного матеріалу, складності виготовлення конструкції і монтажу. Ціни на сходи компанії «Wood Expert» приємно здивують вас, особливо в поєднанні з високою якістю продукції.

Краса і надійність наших дерев’яних сходів зумовлена не тільки якістю деревини. Використовуючи для виготовлення дерев’яних сходів тільки професійне обладнання, фахівці компанії «Wood Expert» встигли зарекомендувати себе, як досвідчених і надійних виробників.

Ми лояльно і відповідально ставимося до кожного нашого замовника і готові реалізувати виготовлення дерев’яних сходів по проекту замовника або запропонувати замовнику свій проект дерев’яної драбини.

Вибравши дерев’яні сходи від компанії «Wood Expert», ви точно не пошкодуєте!

Короткий опис статті: сходи дерев’яні Компанія WoodExpert пропонує виготовлення дерев’яних сходів і дверей для Вашого будинку сходів, виготовлення сходів, дерев’яні сходи, дерев’яні двері

Джерело: Дерев’яні сходи та двері від компанії WoodExpert

Також ви можете прочитати