Деревяні сходи, це класика, Будівництво будинку, Сходи

11.08.2015

Дерев’яні сходи — це класика

Сходи є важливою складовою інтер’єру, надаючи приміщенню певний стиль. Красиві дерев’яні сходи здатні прикрасити будь-який приватний будинок або квартиру, а також додати атмосферу затишку і комфорту.

Сучасні сходи з дерева давно вже не вважаються звичайними конструкціями для переходу з одного поверху на інший. В даний час вони є творами мистецтва, встановленими в центрі квартири і які визначають головну тему будь-якого інтер’єру. З конструктивної точки зору такі сходи являють собою чергуються сходові марші і площадки. Найчастіше зустрічаються конструкції з двухмаршевым прольотом. Це зовсім не дивно, так як їх виготовлення є найменш затратним та найбільш простим. Навколо драбини повинні бути встановлені вогнетривкі стіни, від самого низу до самого верху повинні бути встановлені вогнетривкі перекриття.

Слід зазначити, що повороти можуть бути виконані за допомогою забіжних ступенів або через майданчика.

Підйом і спуск по дерев’яним сходам максимально зручний, так як цей матеріал володіє найкращими характеристиками з усіх, які використовуються при будівництві сходів. Велику роль при зведенні дерев’яних сходів грає кут нахилу. Якщо він буде маленьким, то підніматися і спускатися по ній буде дуже зручно. За словами фахівців, найбільш зручним варіантом вважається нахил до 45 градусів. Якщо нахил буде становити 60 або більше градусів, то сходи буде не тільки зручною, але і не безпечною.

У тих будинках, в яких є маленькі діти і люди похилого віку, слід оснащувати сходи додатковими поручнями і застосовувати маленький кут нахилу. Для більшої безпеки фахівці рекомендують використовувати гвинтову конструкцію.

Від місця розташування сходів і від того, як вона виглядає багато в чому залежить загальний вигляд приміщення. Дерево є дуже надійним, екологічно безпечним і красивим матеріалом. Серед мінусів цього матеріалу слід виділити низьку пожежостійкість.

Виготовлення сходів з дерева

Сходи з дерева виготовляються з порід сухої деревини вищого сорту. Найкрасивішими з усіх є ті, які були виготовлені з твердих сортів деревини, таких як дуб або бук. Однак, слід зазначити, що ціна на ці матеріали досить-таки висока. Але все ж багато людей не бажають заощаджувати і встановлюють у своїх будинках сходи, виготовлені з цих сортів деревини, так як вони мають дуже солідний вигляд.

Короткий опис статті: дерев’яні сходи Сходи є важливою складовою
інтер’єру, надаючи приміщенню певний
стиль. Красиві дерев’яні сходи здатні
прикрасити будь-який приватний будинок або квартиру,
а також надати атмосферу затишку і комфорту. Будівельний каталог, будівельні компанії, будівельні фірми, будівельний портал Росії, будівельний портал Москви, будівельний портал України, каталог будівельних компаній

Джерело: Дерев’яні сходи — це класика — Будівництво будинку — Сходи

Також ви можете прочитати