Деревяні сходи в інтерєрах будинку

24.07.2015

Дерев’яні сходи і різьблені вироби з дерева в інтер’єрах будинку

Наша організація вже більше десяти років успішно займається виготовленням дерев’яних сходів і обробкою інтер’єрів з дерева. Ми виробляємо меблі на замовлення, гвинтові і маршові дерев’яні сходи, меблі та дерев’яні панелі для оздоблення бібліотек, виконуємо різьбу по дереву та оздоблення кабінетів.

Створюючи інтер’єр, хто шукає натхнення у минулому, досліджуючи історичні стилі, хтось експериментує з новими сучасними формами і матеріалами. Але фактом залишається присутність дерев’яних предметів інтер’єру.

Сучасне різноманіття форм і стилів дозволяє вам підібрати інтер’єри по своєму смаку, наші дизайнери і художники допоможуть зробити вибір від обробки кабінету в класичному англійському і різьблений меблів модерн, до витонченої сходи арт-деко. Якщо ви хочете створити затишний домашній інтер’єр, то потрібні двері з масиву дерева, дерев’яні сходи. Різьблені меблі, стінові панелі з дерева, портали, кесонні стелі, створені нашими майстрами, можуть прикрасити ваш будинок.

Індивідуальний підхід при створенні дерев’яного інтер’єру

Ми виготовляємо столярні вироби за індивідуальними проектами з цінних порід деревини, з використанням масиву і шпону в ногу з часом, впроваджуючи нові технології. Майстри нашого виробництва виготовляють ексклюзивні вироби з дерева — інтер’єри кабінетів, різьблені меблі, арки, стінові панелі, різьблені двері і різьблені рами дзеркал, елементи інтер’єру кафе, барні стійки, обробка ресторанів, прикраса філігранною різьбою по дереву.

Один з основних напрямків нашої діяльності — це проектування і виготовлення дерев’яних сходів різних геометричних форм. Технологічні можливості фірми дозволяють виготовлення сходів з застосуванням складних радіусів, гвинтів, комбінації матеріалів. Наші спеціалісти готові виїхати до вас і «розкрутити» будь-які сходи, гвинтові сходи на другий поверх може заощадити простір і прикрасити своєю легкістю приміщення.

Сучасне обладнання

Сучасне обладнання і влаштована виробнича база дозволяють надавати нашим клієнтам дерев’яну продукцію будь-яких розмірів, в тому числі, нестандартних. Власне виробництво є надійним гарантом стабільності і якості наших послуг. Також ми виготовляємо дерев’яні панелі для оздоблення стін, кесонні стелі для створення класичного інтер’єру, виконуємо ексклюзивні замовлення на нестандартые вироби. Професіоналізм і досвід роботи дозволяють нам запропонувати практично весь спектр послуг і продукції, пов’язаний з деревообробкою, за невисокими цінами, в найкоротші терміни і з гарантією 2 роки.

Проектування і будівництво під ключ

Ми пропонуємо типові та індивідуальні проекти, а також будівництво за проектом замовника. Компанія готова реалізувати будь-який задум наших клієнтів. Наприклад, Ви можете взяти за основу одну з вже виконаних робіт, або будь-який проект з Інтернету, журналів, виставок, зрештою, запропонувати власний проект.

Короткий опис статті: сходи на замовлення

Джерело: Дерев’яні сходи в інтер’єрах будинку

Також ви можете прочитати