Деревяні сходи виготовлення сходів з масиву на замовлення

07.07.2015

Сходів

Деревяні сходи виготовлення сходів з масиву на замовлення

Сходи з масиву — розкішне прикраса вашого інтер’єру

Дерев’яні сходи є невід’ємним атрибутом заміського будинку, будь то розкішна садиба або невеликий дачний будиночок. Навіть на маленькій ділянці господарі намагаються збільшити будівництво не в ширину, так вгору, тому другий поверх з’являється навіть у самої крихітної дачі. А як потрапити на другий поверх, як не за допомогою драбини? Але от її зовнішній вигляд і дизайн може бути сконструйований самим незвичайним способом, так що виробництво сходів на замовлення — це завжди спосіб перетворити приміщення, надати йому індивідуальність і вишуканий стиль.

У невеликих дачних котеджах сходи на другий поверх можуть бути складні або зсувні, але справжнім витвором мистецтва є філігранна робота зодчих, створюють воістину неординарні по різьбі і загальним виконанням конструкції. Існує величезна кількість варіантів дерев’яних сходів, і ми намагаємося в кожну з них привнести нотки неординарності, отримуючи на замовлення ексклюзивні вироби, але є й ті, що є справжніми хітами в будь-якому поколінні, хоча в руках наших майстрів, і вони стають унікальним авторським шедевром.

Взяти хоча б, наприклад, класичні прямі сходи з масиву дерева, але якими вони будуть в кінцевому підсумку? З відкритими або закритими ступенями, з відкритими краями або балюстрадою, що йдуть уздовж однієї стіни або посередині кімнати, підлога — або чверть обороту? Як бачите, варіантів чимало, і в кожному з них знайдеться ще чимало нюансів і тонкощів для роботи маестро.

Або інший приклад для сходів з масиву — спіральні. Багато плутають їх з гвинтовими, але насправді це два абсолютно різних типу конструкцій, перша з яких веде вас на другий поверх по плавній дузі довільної форми, у той час як гвинтові сходи з масиву завжди розташовані навколо головної осі — центральної колони.

Компанія APRA пропонує виготовлення сходів самих різних форм і пристроїв, включаючи варіанти у чверть обороту, ширяють конструкції, які ніби висять у повітрі без спеціальних кріплень, аналогічні сходи з гвинтовим кріпленням і багато інші варіанти, створені за індивідуальним ескізом. Для нас дизайн і виробництво сходів на другий поверх є творчим процесом, якій ми присвячуємо все свій час.

Але, крім краси і креативного виконання, ми не забуваємо і про безпеку в будинку, тому ви можете не хвилюватися за технічне виготовлення конструкцій як з точки зору пожежної безпеки, так і з позиції кріплень і зручності для усіх мешканців у будинку, включаючи дітей.

Короткий опис статті: дизайн сходів Сходи з масиву дерева від виробника Apra. Такі сходи може стати чи не головною прикрасою приміщення, на замовлення ми зробимо будь-які варіанти східців та перил сходів.

Джерело: Дерев’яні сходи виготовлення сходів з масиву на замовлення

Також ви можете прочитати