Деревяні сходів, виготовлення сходів деревяних

02.08.2015

Сходи дерев’яні на замовлення — виготовлення сходів

Майстерня Оліфір – виготовлення сходів з дерева.

Сходи дерев’яні унікальні, вони були створені для пересування з поверху на поверх, але насправді змушують милуватися собою. Напевно, вся справа в руках, які створюють ці шедеври, і в дереві, яке віддає нам своє тепло.

Сходи – один з найбільш звичних і необхідних предметів в нашому житті. З давніх часів сходи вважалися обличчям будинку. Саме дерев’яні сходи завжди були в пошані, і не випадково, дерево – це міцний, надійний і красивий матеріал.

Сходи дерев’яні допомагають відтворити в оселі індивідуальність господаря, комфорт, стиль. Сьогодні сходові конструкції з деревини – це прекрасний спосіб створити сучасний інтер’єр, а з вишуканою різьбою по деревусходів набувають теплу, затишну атмосферу.

Кращий варіант для заміського будинку – сходи з дерева. на відміну від інших холодних матеріалів, дерев’яні сходи перенесуть частинку природи у ваш будинок. Крім всіх перерахованих вище переваг, сходи з масиву дерева вигідне вкладення грошей – такі конструкції прослужать вірою і правдою довгі роки.

Виготовлення сходів з дерева в майстерні Оліфір для кожного клієнта – ексклюзивна робота вже тому, що у всіх замовників свої уподобання і уявлення про сходах. Щоб сходи дерев’яні гармонійно вписувалася в загальний інтер’єр, і стала справжньою королевою будинку, необхідно враховувати можливості приміщення. Наприклад, при дефіциті простору підходять гвинтові сходи, де сходи кріпляться до центральної стійки по колу. Гвинтові сходи з дерева стали класикою, багато дизайнери називають гвинтові сходи шедевром архітектури і дизайну. Популярність дерев’яних гвинтових сходів цілком з’ясовна – красиві, оригінальні, і головне – компактні. Дерев’яні гвинтові сходи в котеджах – ідеальний варіант!

Останнім часом стали дуже популярні сходи на Больцах. Виглядають сходи на Больцах оригінально і красиво за рахунок невидимою системи кріплення ступенів, сходів кріпляться спеціальними болтами (Больцами) і монтуються в стіну. Сходи на Больцах гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр.

Майстерня Оліфір 12 років спеціалізується проектуванні і виготовленні сходів із дерева. Наші майстри якісно і швидко виконають сходів на замовлення. враховуючи всі побажання клієнта. Ми встановлюємо дерев’яні сходи в котеджах. у нас ви можете замовити сходи дерев’яні для дачі та будинки. маршові або прямі сходів з забіжними ступенями або проміжними майданчиками, а також дерев’яні гвинтові сходи .

Ми виготовляємо сходи з масиву твердих порід деревини: «червоних» порід, таких як палісандр. мербау, а також дуба. модрини. сосни і ангарської сосни.

до Уваги суміжних організацій: ми виготовляємо унікальні (штучні) західні стовпи дерев’яних сходів у техніці різьблення ручної роботи з дерева, а також можемо виготовити нестандартні поручні для гвинтових сходів за допомогою спеціальної технології розробленої нашими фахівцями.

Дерев’яні сходи галерея

Короткий опис статті: виготовлення дерев’яних сходів Дерев’яні сходи на замовлення,гвинтові сходи дерев’яні,виготовлення сходів дерев’яні Дерев’яні сходи на замовлення,гвинтові сходи дерев’яні,виготовлення сходів дерев’яні

Джерело: Дерев’яні сходів, виготовлення сходів дерев’яних

Також ви можете прочитати