Деревяний декор, сходи та двері . Архітектурно-виробниче підприємство «Архфонд.

20.02.2017

ЧАРІВНІСТЬ НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА

Натуральні матеріали здавна використовувалися людиною для облаштування свого будинку. Дерево — це натуральний матеріал, довговічний і міцний, класичний і сучасний одночасно. Дерево чудово підходить для декорування приміщень. Дерев’яний декор додасть вашому будинку затишок, тепло, зробить його самобутнім.

Дерев’яний декор, вироби з дерева перетворять ваш будинок, наповнять його теплом і світлом, затишком і комфортом. Компанія « Архфонд» пропонує повний спектр робіт по деревообробці, включаючи розробку дизайн-проекту дерев’яного інтер’єру, виготовлення дерев’яного декору, дерев’яних меблів, сходів, дверей, панелей і т. д. Створення і втілення інтер’єру в життя — дуже складний творчий процес, що вимагає високої кваліфікації працівників та повного взаєморозуміння клієнта і професіонала. Ми пропонуємо вам послуги тільки висококваліфікованих дизайнерів і фахівців по деревообробці, здатних перетворити дерев’яний інтер’єр у твір мистецтва, об’єкт захоплення і джерело позитивних емоцій.

Стінові панелі, кесонні стелі, пілястри і багато інші елементи декору змінять звичний вигляд вашого будинку. Наприклад, дерев’яні панелі можуть перетворити ваш будинок в старовинний замок. Використання дерев’яних панелей не обмежує фантазію дизайнера, дозволяє втілити в інтер’єрі будь-які ідеї. Крім того, цей чудовий дерев’яний декор поглинає шум, роблячи ваше життя комфортніше.

Неповторний інтер’єр допоможе створити кесон — спеціальне заглиблення на стелі або внутрішньої частини склепіння. Він складається з безлічі елементів, осередків, балок і декоративних елементів. Така стеля несе функціональне та естетичне навантаження. Декоративна стеля можна встановити в квартирі, заміському будинку, офісі. Незалежно від типу приміщення, стеля зробить інтер’єр статусним, гармонійним.

Різні вироби з дерева, від невеликих до монументальних творів мистецтва, зроблять інтер’єр вишуканим і неповторним. Меблі з дерева, виконані з цінних порід, — це класика інтер’єру, показник статусу і смаку господаря. Класична меблі з дерева ніколи не втратить своєї популярності, оскільки природна краса і справжнє мистецтво вічні.

Дерев’яні сходи в інтер’єрі завжди прекрасні. Вони функціональні, міцні і довговічні. Зовнішній вигляд дерев’яної драбини, її вишуканість, і стати змусять ваш інтер’єр заграти новими фарбами. Наші майстри виконають будь-які роботи по дереву, вкладаючи душу у кожен візерунок, кожен сантиметр породи.

Двері — це вхід в приміщення, це перше враження про будинку, офісі, в його господаря. Саме тому двері повинні стати об’єктом вашої пильної уваги. Необхідно ретельно вибрати двері і звернутися до фахівців високої кваліфікації, інакше весь інтер’єр приміщення буде зіпсований.

Сьогодні на ринку надані двері з різних матеріалів, пластикові і скляні, металеві і дерев’яні. Однак дерев’яні двері як і раніше, є кращими за споживчими властивостями й естетичними якостями. Дерев’яні двері довговічні, вони виготовляються з натуральних матеріалів. Дерево — дуже податливий матеріал, тому існує величезна кількість різних моделей дерев’яних дверей, здатних виграшно вписатися в будь-який інтер’єр. Незмінним залишається одне — такі меблі не виходить з моди, вона довговічна і екологічна. На сьогоднішній день існує величезна кількість видів меблів з дерева. Меблі виготовляється з сосни, ясена, берези, дуба, бука, горіха, вишні, клена, липи, кедра і модрини. Найбільш цінною в усі часи вважалася меблі із суцільних порід дерев. Така меблі довговічна і виглядає чудово. Яку б меблі ви не вибрали, фахівці компанії «Архфонд» запропонують вам оптимальний варіант і виготовлять меблі для вашого дому або офісу з натурального масиву дерева!

Короткий опис статті: декор сходи в будинку Роботи Архфонд: Дерев’яний декор, сходи, двері, меблі, оздоблення деревом, червонодеревець, деревообробка, інтер’єр з дерева Роботи Архфонд: Дерев’яний декор, сходи, двері, меблі, оздоблення деревом, червонодеревець, деревообробка, інтер’єр з дерева

Джерело: Дерев’яний декор, сходи та двері | Архітектурно-виробниче підприємство «Архфонд»

Також ви можете прочитати