Дизайн сходів, Mercury Forge

22.08.2015

Дизайн сходів

Сьогодні, коли вирішена проблема з функціональністю, багато стали звертати особливу увагу на дизайн. Не виняток і сходи. Вони повинні бути не просто безпечними і зносостійкими, але і красивими. Вони мають чудово вписуватися в інтер’єр заміського будинку, котеджу або дворівневої квартири, підкреслюючи стиль і настрій житла.

Багато хто вважає, що дизайн сходів ґрунтується на виборі матеріалу, з якого вона буде виготовлена. Однак сам по собі матеріал грає не таку велику роль: бетон, мармур, скло, деревина мають досить умовне значення. Основою є дизайн сходів. Саме від нього залежить подальший вибір кольору, матеріалу і конструктивних особливостей.

Різновиди сходів

Особливу нішу в дизайні сходів займають ексклюзивні моделі. Сходові прольоти, створені за індивідуальним ескізом, неповторні: всі ваші ідеї і побажання професійний дизайнер зведе воєдино і виділить ключову концепцію, відповідно до якої і буде створений ескіз. Наші дизайнери – професіонали з великим досвідом роботи. Всі проекти воістину унікальні: концепція, стиль, аксесуари — кожен елемент підбирається індивідуально. Компанія «Мерк’юрі Фордж» співпрацює з кращими світовими виробниками сходів і сходових огорож: Grande Forge (Франція), Torneados Munoz (Іспанія), Edilco (Італія), Maretti (Італія), Fontanot (Італія).

Існує кілька типів сходів, на основі яких і створюється ескіз для ексклюзивної моделі:

Сировиною для виробництва сходів можуть служити найрізноманітніші матеріали:

  • скло;
  • деревина різних порід;
  • бетон;
  • метал.

Дизайн сходів: від класики до сучасності

Серед клієнтів компанії люди з різним смаком і почуттям прекрасного, однак фахівці компанії зможуть знайти підхід до кожного замовника, запропонувавши вдале рішення дизайну сходів.

Сьогодні словосполучення «дизайн сходів» асоціюється з чотирма основними стилями:

  • нейтральний;
  • класичний;
  • сучасний;
  • кантрі.

Нейтральний дизайн підійде тим власникам нерухомості, які не до кінця визначилися зі своїми бажаннями. Така сходи буде прекрасно гармоніювати з будь-яким приміщенням. Вона відмінно впорається зі своїм функціональним призначенням і не ввійде у дисонанс з іншим інтер’єром.

Класичний дизайн представляє собою складний стиль з великою кількістю прикрас. Класична сходи впишеться далеко не в кожен інтер’єр. Декоративні деталі сходів (різьблені поручні, волюти, фітинги) будуть гармоніювати лише з відповідними стінами: ліпнина, декоративні панелі з дерева, картини в дорогих рамах. При цьому важливо, щоб інтер’єр не був надміру перевантажений деталями, в іншому випадку у вас вийде не стильний інтер’єр, а дизайнерська мішанина.

Сучасний дизайн характеризується яскравістю, ефектністю і незвичністю рішень. Нетрадиційні матеріали і політ фантазії дизайнера — ось основа цього стилю.

Стиль кантрі можна об’єднати фрази «під старовину». Жорстких вимог до таких інтер’єрів немає. Основою може служити хата заможного купця, особняк XVIII століття або будиночок з дитячої казки. Головними вимогами до інтер’єрів у стилі кантрі є натуральність і екологічність, домашнє тепло і затишок, достаток аксесуарів.

Короткий опис статті: дизайн сходів

Джерело: Дизайн сходів — Mercury Forge

Також ви можете прочитати