Дизайн сходів в будинку фото, красиві і незвичайні сходи в інтер

06.08.2015

Дизайн сходів в будинку фото, красиві і незвичайні сходи в інтер’єрі будинку, фотографії

Дизайн житла — це не тільки стіни і меблі. Важливу роль у декоруванні рідного дому відіграє оформлення міжповерхових сходів. Дизайну сходів сьогодні приділяється чимало уваги, і це правильно. Адже, як і будь-який аксесуар, вона повинна гармонійно вписатися в підібраний стиль інтер’єру і підтримати задану атмосферу в домі. Не лінуйтеся підбирати кольорову гаму, матеріали і форму сходи в інтер’єрі холу або вітальні, згодом, можливо, саме вона стане ключовим елементом оздоблення, вашою гордістю і втіхою.

Дизайн сходів в будинку, фотографії красивих сходів

Універсальні і в той же час красиві ті моделі, що пофарбовані в нейтральні кольори, такі як чорний, бежевий, темно-коричневий. Особливо красиво виглядають двоколірні комплекси. Вдалими можна вважати поєднання насиченого коричневого з чорним, металевого з білим, золотистого з бежевим і т. д.

Гарні сходи, фото яких ви завжди можете подивитися на нашому сайті, традиційно виготовляються з деревини. Оптимальними породами є бук, дуб, ясен, береза і сосна. Зі словом «футуристичні» зазвичай пов’язують конструкції з металу, скла і натурального каменю. Оригінально виглядають комплекси з керамічними сходами.

Незвичайні сходи в інтер’єр, фото

Дизайн сходів в будинку залежить і від загального характеру інтер’єру, а також від особистих уподобань власників котеджу. Якщо у вас живе творча особистість, або ви захоплюєтесь музикою, замовте зразок у вигляді в’ється стрічки або фортепіанної клавіатури. Сходинки можна також зробити у вигляді барабанних тарілок, покривши їх декоративної патиною або позолотою.

Любителів читання порадують незвичайні сходи у вигляді книжкових полиць або газетних листів. Цінителям ж ергономіки і просто господарським людям напевно припаде до смаку маршова стрічка, під якою захований цілий шафка для корисних дрібниць, комора або міні-гардеробна.

Сім’ям з дітьми придивляться красиві сходи на больцах, під якими можна розмістити невеликий дитячий куточок, робоче місце для дитини або тихе місце для комфортного відпочинку.

Предметом милування можуть стати і перила. Красиво і водночас лаконічно виглядають скляні опори і доручи, а також сталеві опори, які піднімаються від підлоги і до самої стелі, утворюючи повітряну перегородку.

Варіантів оформлення дуже багато. Сподіваємося, що підібрані нами фотографії та запропоновані ідеї послужать вам джерелом для натхнення.

Короткий опис статті: дизайн сходів Гарний дизайн сходів в будинку заставу закінченого інтер’єру. Як вибрати дизайн майбутньої сходи, і вписати його в існуючий інтер’єр будинку. Фотографії дизайн сходів в будинку,гарні сходи,сходи в інтер’єрі,дизайн сходів,фото,фотографії,дизайн,будинок,інтер’єр,сходи

Джерело: Дизайн сходів в будинку фото, красиві і незвичайні сходи в інтер’єрі будинку, фотографії

Також ви можете прочитати