До чого сниться сходи тлумачення сну, сонник.

27.07.2015

Сонник: сходи до чого сниться
Тлумачення (значення) сну Сходи

Сходи бачити уві сні. Уві сні підніматися по сходах віщує якийсь прогрес. Це може бути підвищення по службі або щось більш піднесене. Сходи також може означати, що настав час високо мітити.

Бачити уві сні дерев’яну драбину, також як і в житті, символізація руху вгору. Такий сон передвіщає Вам активний і плідний етап у житті, коли Ваші ділові якості можуть допомогти Вам зайняти видатне положення в ділових товариства.

Спускатися по сходах – Ваші справи йдуть не зовсім добре, варто переглянути Ваше ставлення до роботі, службі. Однак для вдови. таке сновидіння може означати нове подружжя.

Якщо Ви в сні впали зі сходів – значить, скоро можливо Вас охопить розпач. У людей, що займаються продажами, всі почини будуть обертатися невдачею. Селянин позбудеться свого врожаю.

Якщо Ви бачите уві сні поламані сходи, означає, що попереду Вас чекають невдачі у всіх справах.

Спущений трап у сні пророкує розчарування в бізнесі і нездійснені бажання.

У нашому соннику Ви можете дізнатися не тільки про те, до чого сняться сни про сходи, але і про тлумачення значення багатьох інших снів. Крім того, Ви дізнаєтеся більше про те, що значить бачити сходи уві сні в онлайн сонник Міллера .

До чого сниться сходи тлумачення сну, сонник.

Сниться Сходи? Розкажи свій сон!

Короткий опис статті: дерев’яні сходи

Джерело: До чого сниться сходи — тлумачення сну, сонник.

Також ви можете прочитати