До чого сниться сходи

20.07.2015

Тлумачення снів за алфавітом
До чого сниться сходи по соннику —

«Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова»

Сходи уві сні — символ дороги, успіху в справах, просування нагору, почестей і досягнення мети. Стан сходів (якщо вона міцна) і її ступенів (якщо не розбиті і не відсутні), а також їх кількість у сні означає, наскільки важкою або небезпечною для вас виявиться сходження по ній. Будь-які вади сходи уві сні обіцяють вам труднощі і перешкоди в справах. Переляк при підйомі по сходах у сні означає, що в житті вам доведеться нелегко і, можливо, ви так і не отримаєте бажаного. Круті сходи в сні — знак небезпеки від занадто поспішних і ризикованих дій. Плавний підйом сходи пророкує, що ваші справи будуть просуватися вперед гладко, як по маслу.

Гвинтові сходи означає, що вам доведеться докласти багато зусиль для досягнення того, що іншим дається легко або сама йде в руки. Іноді такий сон указує, що вам потрібно братися за справу з іншого кінця. Мотузкові сходи у сні вказує на те, що ви непогано впораєтеся з ризикованою справою. Підніматися по сходах у сні означає, що ви будете йти вперед, до мети. Спускатися по сходах — знак неприємних змін в справах, занепаду духу, втрат і збитків, поганий кінець хорошої справи.

Впасти зі сходів у сні — вказівка на те, що не слід робити будь-яких кроків або піддаватися спокусі, якщо це може зашкодити вашим відносинам з близькими або партнерами по бізнесу. Бігти по сходах нагору, рятуючись від погоні, означає вдалий вихід з небезпечного положення. Нести сходи у сні — знак того, що ви не кинете одного в біді. Сходи біля вашого будинку або вікна бачити в сні означає, що вам слід боятися злодіїв.

Розбирати сходи, щоб інші не могли піднятися по ній, уві сні — вказівка на те, що ваш виверткий розум допоможе вам досягти бажаного і при цьому спритно усунути суперників. Сходи, що піднімається високо вгору або йде в небо, — знак швидкого виконання заповітного бажання, особливо якщо вам кілька разів поспіль сниться, що ви підіймаєтеся і піднімаєтесь по ній нагору. Такий сон пророкує, що все у вашому житті йде як вам хочеться. См. щаблі. бандит. вгору. вниз .

До чого сниться сходи по соннику — «Сонник Ванги»

Короткий опис статті: сходи До чого сниться сходи. Так само, за допомогою цього сайту, Ви навчитеся не тільки правильно і грамотно тлумачити сни, але і вивчіть ворожильні методики, молитви і замовляння для гарного сну, зможете зцілюватися уві сні, позбавлятися від мучать вас уві сні кошмари і дізнаєтеся ще багато цікавого про тлумачення сновидінь. До чого сниться сходи

Джерело: До чого сниться сходи

Також ви можете прочитати