Драбини Ейфель: виробництво і продаж, Фабрика Сходів

29.07.2015

Надійні і зручні драбини від компанії «Фабрика Сходів»

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті компанії «Фабрика Сходів»! Тут Ви зможете дізнатися будь-яку інформацію про нашу компанію і сходах-драбинах нашого виробництва.

Наша компанія існує вже більше десяти років, і за цей час ми зуміли досягти значних успіхів – наша продукція користується заслуженою популярністю по всій країні.

«Фабрика Сходів» — єдина компанія в Росії, що випускає драбини з повністю анодованого алюмінієвого профілю і фібергласа.

Основна сфера діяльності нашої компанії – виробництво драбин, призначених як для побутових, так і для професійних потреб. Ми виготовляємо:

  • Алюмінієві сходи. Кожна драбина з анодованого алюмінієвого профілю, виготовлена в нашій компанії, вкрай міцна і дуже зручна у використанні і транспортуванні
  • Сходи з фібергласа. Драбина з цього матеріалу ідеально підійде для роботи поблизу струмопровідних елементів
  • Трисекційні конструкції. Кожна з цих багатофункціональних сходів здатна використовуватися, як двостороння сходи, сходи з висувною консоллю і приставні сходи
  • Драбини-трансформери. Конструкція цих виробів дозволяє їм з успіхом застосовуватися в якості сходів трьох типів (двосторонніх, приставних та консольних) та помостів

Купити якісну драбину виробництва нашої компанії – правильне рішення. Ми гарантуємо Вам, що будь-який з виробів нашого виробництва буде служити Вам довгі роки і ніколи Вас не підведе.

Продаж драбин в Москві здійснюється нами за досить доступними цінами. Якщо Вам потрібна якісна, надійна, зручна і недорога сходи, співпраця з нами – Ваш вибір!

Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про нас і нашої продукції і ціни на неї? Ми будемо раді Вашому дзвінку по телефону +7 (499) 400-44-80!

&copy 2005-2015 «Фабрика Сходів» — виробництво і продаж драбин

Оптимізація і просування сайтів – Idea-promotion.ru

Створення сайтів — студія «Арт Веб»

Короткий опис статті: купити сходи

Джерело: Драбини Ейфель: виробництво та продаж — «Фабрика Сходів»

Також ви можете прочитати