Дубові сходи від виробника, сходи з дуба за индвивидуальным розмірами на замовлення: Іваново, Джерела, Кінешма, Шуя, Фурманов.

20.02.2017

Сходи з дуба

Дубова деревина є традиційним і популярним матеріалом для виготовлення сходів. Вона масивна, надійна, довговічна і дозволяє створювати красиві і міцні конструкції. Сходи з дуба тривалий час зберігають первозданний зовнішній вигляд, практично не схильні до процесів гниття та різних пошкоджень механічного характеру.

Компанія VOLHAM.RU протягом багатьох років створює елітні сходи з дуба на замовлення. Приклади робіт представлені на цій сторінці сайту. Ми маємо кваліфікованих фахівців, професійне обладнання та якісні матеріали. У нас ви зможете купити дубові сходи на другий поверх за прийнятною ціною.

Кольори дуба
Секрети виготовлення дубових сходів

 • У виробництві сходів використовують два типи дуба – зимовий і літній. Зимовий зустрічається рідко, в достатку росте на захід від Дніпра, річний – в достатку поширений на широті 60 градусів на південь нашої країни;
 • Елементи сходів, виконані з суцільного масиву, міцніше складальних, мають однорідну текстуру і більш стійкі до стирання;
 • Клеєний масив тангенціального розпилу (дошки, відокремлюються/, інтимно з’єднані в бруски – ламелі) менше схильний до викривлення, демонструє малюнок натурального дерева;
 • Клеєний масив радіального розпилу має високу механічну міцність, однорідність малюнка, стійкість до подряпин і стирання. Однак візерунок таких дощок менш красивий, ніж у масиву тангенціального розпилу;
 • Конструкція дубової сходів може виконуватися на тятивах. на косоурах або на больцах. За типом бути прямою. гвинтовий. поворотною. а також Г-образної або П-подібної ;
 • Якщо дубові сходи робиться з закритими ступенями, то додатково використовують деревину ялиці, сосни, ялини;
 • Сходи з дуба витримують значні навантаження, не розсихаються і не скриплять з часом;
 • Можна замовити конструкцію, в якій дуб використовують тільки для виробництва ступенів, а інші частини будуть виконані з іншого матеріалу.

Особливості матеріалу

 • Вік дерева може досягати 1000 років, діаметра — 1,8 метра і висоти — 30 метрів;
 • Унікальна текстура, що складається з серцеподібних розвинених променів;
 • Екологічність;
 • Широка палітра відтінків;
 • Приємний запах, що нагадує ваніль;
 • Наявність дубильних речовин (дозволяє деревині бути стійкою до гниття і грибку).

Догляд за дубовими сходами

Вологість приміщення має бути 40 – 55%, температура повітря – до +28 градусів. В приміщення додатково встановлюють зволожувачі повітря, кімнатні рослини або акваріум щоб уникнути розсихання елементів сходів. Дубові конструкції протирають м’якою, вологою тканиною без використання порошків і їдких рідин, щоб не пошкодити фарбу або лак, якими здійснювали фарбування сходів.

Сходи з масиву дуба за індивідуальними проектами під ключ

Наша компанія займається виготовленням і установкою сходів в Центральному федеральному окрузі: Костромська, Іванівської, Московської, Ярославської і Володимирській областях. Ми виробляємо конструкції будь-якого типу і розміру – від бюджетних, малогабаритних варіантів до виробів, що відрізняються великою величиною і багатством дизайну.

Виїзд на замір у нас здійснюється безкоштовно. Після чого фахівці компанії роблять розрахунок і проектування (при необхідності ескізний проект) конструкції. Ми працюємо за договором.

Впевнені, що про співпрацю з нами у вас залишаться позитивні емоції та відгуки!

Короткий опис статті: сходи дубові ціна Проектування і виготовлення сходів з дуба за індивідуальними розмірами на замовлення. Висока якість, гарантії. Термін виготовлення — місяць.

Джерело: Дубові сходи від виробника, сходи з дуба за индвивидуальным розмірами на замовлення: Іваново, Джерела, Кінешма, Шуя, Фурманов. Ціни, фото, відгуки, каталог.

Також ви можете прочитати