Думаємо, як зробити сходи в Майнкрафте, FB.ru

25.07.2015

Думаємо, як зробити сходи в «Майнкрафте»

Отже, сьогодні ми подумаємо, як зробити сходи в «Майнкрафте». Справа в тому, що це дуже важливий елемент будь-якого будинку, особливо якщо ви вибрали варіант «на дереві». Але давайте спочатку познайомимося з итемом ближче, а потім подивимося, як він створюється.

Що таке?

Але перед тим як зробити сходи в «Майнкрафт 152″ (або будь-який інший версії), давайте подивимося, що це за предмет такий і навіщо він потрібен. Може бути, і без нього можливо благополучно грати?Думаємо, як зробити сходи в Майнкрафте, FB.ru

Справді, без сходів грати можна, причому цілком успішно. Правда, до тих пір, поки вам не знадобиться кудись залізти, особливо якщо ви вибрали собі такий варіант житла, як будиночок на дереві. Функції даного ігрового предмета нічим не відрізняються від реальної сходів. Щоправда, тут існує кілька варіантів створення і моделей. Давайте ближче познайомимося з ними.

Класика

Отже, давайте подивимося, як зробити сходи в «Майнрафте» класичного стилю. Мова йде про «садовому» варіанті. Це прекрасний інвентар, за допомогою якого можна спуститися в шахту, забратися на дерево або куди-небудь вище. Так що давайте спробуємо з вами змайструвати даний тим. Що для нього потрібно? Зараз дізнаємося.

З чого взагалі робиться реальна драбина? Звичайно ж, з дерева. Але якщо ви задумалися, як зробити сходи в «Майнкрафте», то вам знадобиться дещо інше. А саме — палиці. Досить зібрати 7 одиниць даного ресурсу і поєднати їх на верстаті. На виході у вас вийде 3 сходів. Начебто, нічого важкого. Але ось невдача — знайти палицю в ігровому світі практично неможливо! Що ж робити? Давайте спробуємо розібратися, як нам треба діяти!

Шукаємо ресурс

Раз вже палицю можна знайти в грі, значить, її можна скрафтить! Дійсно, предмет, необхідний для того, щоб відповісти на питання про те, як побудувати сходи в «Майнкрафте», створюється на верстаті. Правда, треба знати, що для цього буде потрібно.Думаємо, як зробити сходи в Майнкрафте, FB.ru

Всі палки — це своєрідна форма деревини. Саме вона нам знадобиться. Де взяти цей ресурс? Та де завгодно — рослинності в грі хоч відбавляй! Так що, якщо ви задумали крафтить палиці, то можете сміливо рубати будь дерева. З них ви будете отримувати необхідний матеріал для створення. Правда, ви можете натрапити на невеликий сюрприз — якщо ви вирішили рубати різні породи дерева, то в інвентар будуть поміщені різноманітні блоки дерева. Точніше, відрізняються за кольором. Не варто цього лякатися — колір не грає ніякої ролі при створенні сходів або палиць. Правда, вам необхідно поєднувати лише ті предмети, які відносяться до одного і того ж виду рослинності. Після того, як ви наробили палиць, можете поєднати їх на верстаку і отримати потрібний вам предмет. Тепер ви знаєте, як зробити сходи в «Майнкрафте».

Сходинки

Але є і ще один вид «підйомника». Це не що інше, як справжні сходинки. В якійсь мірі вони теж є сходами. Правда, їх існує кілька типів — в залежності від того, з якого матеріалу вони крафтятся. Так що давайте подивимося, як зробити сходи в «Майнкрафте», звану ступенями.

По-перше, визначитеся, з яких матеріалів будете крафтить предмет. Найпростіший, але найменш надійний спосіб — з деревини. Крім того, можна звести кам’яну, цегляну, піщану і кварцову сходи.Думаємо, як зробити сходи в Майнкрафте, FB.ru

По-друге, після попереднього кроку дістаньте всі необхідні предмети. Це, звичайно ж, блоки з обраних матеріалів. Якщо плануєте зробити дерев’яну драбину, то вам знадобиться 6 блоків дощок. Вони виходять при обробці деревини. Камінь ви можете добути з кам’яних шахт, цегла — з 4-х суміщених разом кам’яних блоків, піщаник — з піщаних блоків. Кварц може бути скрафчен за допомогою 4 одиниць кварцу Нижнього Світу або ж відповідних блоків.

Тепер, коли ви отримали всі матеріали, просто вставте їх. На виході у вас вийде 4 одиниці сходинок. Можете використовувати їх так, як вважаєте за потрібне. Тепер ви знаєте, як зробити сходи в «Майнкрафте».

Короткий опис статті: як зробити сходи Будівництво — це дуже важливий елемент гри «Майнкрафт». Давайте поговоримо з вами про те, як можна змайструвати сходи в цій грі. як зробити сходи в майнкрафте майнкрафт 152 як зробити сходи як побудувати сходи в майнкрафте

Джерело: Думаємо, як зробити сходи в «Майнкрафте» — FB.uk

Також ви можете прочитати