Дворівневі квартири, ЖИТЛО ІРПІНЬ (HODMI GROUP)

20.02.2017

Статті
Дворівневі квартири

Дворівневі квартири повільно, але впевнено набирають популярність на українському ринку нерухомості. Вони досить незвичайні і можуть бути дуже комфортними навіть при невеликій своїй площі, до того ж вони надають своїм власникам статус респектабельності.

Гідністю дворівневих квартир є те, що вони оригінальніші в дизайнерських рішеннях, ніж звичайні квартири і створюють ефект більшого об’єму і простору, т. к. асоціюються з будинком. При невеликих площах краще, щоб пристрій квартири було простим і функціональним.

Дворівневі квартири невеликої площі віддають перевагу чоловіки-холостяки, які поділяють квартиру на житлову та офісну зону, сім’ї без дітей, яким не доводиться турбуватися за зайву активність дітей, або іноземці. Непрактичні дворівневі квартири сім’ям з маленькими дітьми і літнім людям. У першому випадку сходи буде зоною підвищеного ризику для дітей, а в другому неможливість по ній піднятися зробить другий рівень нежитловий територією.

Як правило, не менше 10% площі всієї квартири відбирає сходи. Тому сходи повинна бути стильною прикрасою всієї квартири. Найбільш оптимальним варіантом у квартирах невеликій площі буде установка гвинтових сходів, вона дозволить заощадити площу і візуально звільнить простір. Гвинтові сходи не стільки зручні, скільки красиво оформляють квартиру й надають їй естетичного вигляду. Гвинтові сходи може бути круглої, восьмикутної або квадратної і підходять для квартири в будь-якому стилі — ампір, рококо, бароко, хай-тек, класика або модерн. Роблять гвинтові сходи металевими або дерев’яними. Для додання компактності можна зробити сходи на больцах (від німецького болт, штир, з допомогою яких вона кріпиться). Такі сходи досить легкі і сучасно виглядають. Стіну, яка йде вздовж сходів можна прикрасити невеликий картиною. Стандартна ширина сходів повинна бути не менше 90 див. Скорочення ширини зробить пересування по ній складним і неможливість підняти меблі на другий рівень.

При розробці дизайну дворівневої квартири невеликій площі потрібно функціонально прозонировать приміщення. На першому поверсі доцільно розмістити передпокій, кухню, вітальню, санвузол і балкон. На другому краще оформити спальню і ще один санвузол. Розділити зони на першому поверсі можна за рахунок різних рівнів підлоги або за рахунок обробки підлоги і стелі. Часто зону кухні і ліжко в спальні роблять на невеликому подіумі. Якщо є така можливість, то не зайвим буде подбати про кондиціювання у кожному приміщенні та автономному опаленні, оскільки із-за великих площ відкритого простору в дворівневих квартирах, вони менш теплі, ніж однорівневі.

Дворівневу квартиру невеликій площі краще оформити в однаковому стилі на обох рівнях у всіх приміщеннях, інакше її і так невелика площа буде здаватися вдвічі меншою. Вітальню треба забезпечити достатньою кількістю світла, освітлення може бути точковим, локальним або загальним, а колористику продумати в нераздражающих очі тонах. Спальню краще постаратися сховати від сторонніх очей, а для додання їй затишку краще вибрати низьку ліжко і використовувати природні кольори у створенні стилю кімнати.

Короткий опис статті: сходи у дворівневій квартирі Дворівневі квартири незвичайні і можуть бути комфортні при невеликій площі. дворівневі квартири

Джерело: Дворівневі квартири — ЖИТЛО ІРПІНЬ (HODMI GROUP)

Також ви можете прочитати