Ексклюзивні сходи з дерева: дуб, бук, клен, ясен. Виготовлення

06.07.2015

Виробництво дерев’яних сходів з дуба, ясена, бука, клена, палісандра на замовлення

Ми виробляємо сходи з масиву дерева. До ваших послуг багатий вибір деревини різних відтінків і фактур для реалізації дизайнерських рішень: ми виготовимо сходи з дерева дуба, ясена, клена, бука, палісандра і інших цінних порід виключно під замовлення.

Можливо виробництво дерев’яних сходів на замовлення різних конструкцій (прямі, гвинтові, на больцах, косоурні, тетивні). А так само оздоблення бетонних сходів деревом і сходів на металевих каркасах. Прикрасити сходи можна різьбленими поручнями і будь-якими декоративними елементами з різних матеріалів (ковка, скло).

Середня вартість виробництва сходи з масиву дуба 350 000 рублів .

Щоб оформити замовлення на виробництво дерев’яних сходів, будь ласка, відправте нам на пошту info@s-vill.ru ескіз із зазначенням бажаних розмірів та контактного телефону. Наші фахівці зроблять попередній розрахунок і обов’язково зв’яжуться з вами.

Ексклюзивні сходи з дерева: дуб, бук, клен, ясен. Виготовлення
Ексклюзивні сходи з дерева: дуб, бук, клен, ясен. Виготовлення

Дерев’яні сходи на замовлення у вашому домі

Ексклюзивні дерев’яні сходи на замовлення обов’язково стане родзинкою інтер’єру вашого будинку. Буде виконана ваша сходи з ясена, дуба, палісандра, модрини або іншої породи деревини, ми завжди можемо запропонувати вам доповнити оформлення вашого будинку дерев’яними дверима з масиву або міжкімнатними арками. стіновими панелями. меблями і дерев’яними аксесуарами .

Виготовлення дерев’яних сходів на замовлення з дерева в «СтолярВиль»

Столярна майстерня «СтолярВиль» виготовляє дерев’яні сходи з дуба, бука, клена на замовлення. Кожен виріб розробляється індивідуально для

приміщення, в якому планується монтаж виробу, розробки

Якщо вам потрібна дерев’яні сходи на замовлення з дуба, бука, клена або облицювання сходів деревом, але є питання, ми будемо раді спілкуванню з вами по телефону +7 (495) 215-21-72 .

Короткий опис статті: сходи на замовлення

Джерело: Ексклюзивні сходи з дерева: дуб, бук, клен, ясен. Виготовлення та облицювання дерев’яних (бетонних) сходів на замовлення

Також ви можете прочитати