Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та

01.08.2015

ДРЕВ-ЕЛІТ Сергієв Посад — виробництво сходів та меблів з дерева

ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ» р. Сергієв Посад — виробництво сходів, вікон, дверей та меблів з масиву дерева для дому та офісів

Компанія ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ» реалізує продукцію з дерева власного виробництва, тому ми не тільки пропонуємо Вам найнижчі ціни без торгових націнок, але і даємо гарантію якості. При виготовленні нашої продукції ми використовуємо найсучасніші технології, підкріплюючи їх обширними знаннями. Всі наші вироби з масиву дерева виготовлені з надійних, сучасних та екологічно чистих матеріалів. Ми впевнені, що наша продукція принесе Вам тепло, здоров’я, гарний настрій і будуть радувати Вас своєю бездоганною роботою довгі роки.

Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та

ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ» пропонує Вам такі вироби з дерева:

— дерев’яні сходи з масиву;

— проектування, виготовлення і монтаж сходів з дерева (маршеві, гвинтові, на кільцях, з декоративними елементами, різьбленням по дереву);

— дерев’яні вікна, різьблені наличники;

— двері дерев’яні вхідні;

— дерев’яні двері міжкімнатні, банні;

— проектування та виготовлення меблів;

— кухні з масиву дерева;

— шафи з масиву дерева;

— стінки з дерева;

— дерев’яні стільці;

— дерев’яні столи;

— офісні меблі з масиву дерева;

— іконостаси з масиву дерева;

— кіоти для ікон з дерева;

— дерев’яні престоли та жертівники для храмів;

— різьблення по дереву;

— інші дерев’яні предмети інтер’єру.

Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та

Комп’ютерна модель продукції:

Для наочного уявлення ми створимо віртуальну модель майбутньої сходи, двері, вікна, шафи або предмета інтер’єру з дерева, в реальному просторі Вашого приміщення.

Всі наші вироби виготовляються тільки з масиву натурального дерева, на основі традиційних технологій у поєднанні із сучасними досягненнями в галузі обробки деревини. Ми готові здійснити проект з будь-яких порід деревини: ДУБ, ЯСЕН, БУК, МОДРИНА, СОСНА, КЕДР, ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО, ЯЛИНКА та інші породи. які Ви тільки побажаєте.

Фахівці компанії «ДРЕВ-ЕЛІТ» допоможуть з вибором сходів, вікон, дверей, меблів і т. д. ідеально підходять Вашому інтер’єру. Майстри з різьби по дереву, столяри, теслярі зроблять Вашу меблі неповторною.

Терміни здачі меблів та сходів «під ключ» від 10 до 30 днів в залежності від складності. Основними принципами нашої роботи є: індивідуальний підхід до кожного клієнта, націленість на результат, висока якість і відповідальність.

Кожен поважаючий себе людина хоче створити у своєму будинку затишок і комфорт. Важливу роль в цьому відіграє меблі, вона оточує нас і робить наше життя комфортним. За столом зручно їсти, в шафі зберігати одяг, на полицях зберігати речі та сувеніри, приємно спускатися по сходах, виконаних з натурального дерева, торкатися руками поруччя і балясин, коли спускаєшся або піднімаєшся по сходах. Меблі придумав чоловік для зручності і краси.

Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та

Багатьом хочеться, щоб наш будинок, його внутрішній устрій були схожі як дві краплі води на інтер’єр і дизайн сусіда? Думаю, немає. Всі ми хочемо, щоб інтер’єр, в якому ми живемо, відображав наші звички, наші смаки і нашу особистість. Наша фірма ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ» забезпечить Вас меблями, як зручною і затишною, так і красивою, як Ви побажаєте.

Великі можливості проектування майбутніх художніх творів дає комп’ютер. На комп’ютері Вам спроектують Вашу меблі, з точністю підберуть розміри за Вашим замовленням, перш ніж ми виконаємо замовлення, Ви зможете обговорити з фахівцем всі деталі майбутньої конструкції.

Виготовлення меблів з дерева, випуск нестандартних предметів обстановки за індивідуальними розмірами наших клієнтів, ескізами або малюнками замовника — основний напрямок діяльності нашої столярної майстерні. Виробництво корпусних меблів здійснюється фірмою ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ» з масиву різних порід дерев (дуб, бук, ясен, горіх, сосна, ялинка, береза тощо) і з ЛДСП. Причому, обладнання нашої фірми, що дозволяє виконати будь-які роботи по виготовленню корпусних предметів обстановки, як класичних, так і сучасних форм. Дерев’яні стінки, передпокої, кухні та кухонні набори, шафи-купе, стільці, вікна, двері, сходи — ось далеко не повний перелік виробів нашого виробництва.

Наша майстерня пропонує виготовлення корпусних меблів для дитячої, предметів обстановки для кабінетів і передпокоїв.

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ.

ДЕРЕВ’ЯНІ СХОДИ:

Гідності сходи з дерева Найважливіша перевага таких сходів — екологічність. Натуральний матеріал не провокує алергію і нешкідливий для людини. Ця перевага робить сходи з дерева ідеальними для використання. Дерев’яні сходи практичні і надійні. Вони не потребують особливого догляду, а дрібні пошкодження легко видаляються за допомогою шпаклівки і мастики. Завдяки спеціальній обробці, сходи знаходять довговічність. Красиві поверхні багато років прослужать власнику і не втратять привабливість, естетичність зовнішнього вигляду.

ПЕРЕДПОКОЇ:

Передпокій — візитна картка будь-якого будинку. Саме передпокій створює перше враження про господарів і про будинок в цілому. Зовні вона повинна бути красивою і вписуватися в інтер’єр, а всередині бути просторою і місткою. Тому високі вимоги пред’являються до якості, зручності і дизайну меблів в передпокої.

ВІТАЛЬНІ:

Затишний вечір з родиною або друзями перед телевізором; святковий новорічний стіл або цікава книга перед сном. Все це, так чи інакше, відбувається в самій важливій кімнаті квартири — вітальні. Якщо передпокій — це обличчя квартири, то вітальня — її серце. Скільки милих пам’яті подій пройшло в оточенні знайомих тумбочок, шаф і диванів. У вітальні шафа купе — як джерело скарбів зберігає в собі Ваші улюблені книги, або ж бере на свої полиці фотографії і різні статуетки. Меблі у цій кімнаті завжди наче жива — бере участь в основних подіях Вашої домашньої життя. Саме тому так важливо приділити час і проявити фантазію для підбору меблів у цій кімнаті.

Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та
Головна, р. Сергієв Посад, виробництво сходів, вікон, дверей та

КАБІНЕТИ:

В останні роки кабінет переходить з категорії «розкіш» в категорію «життєва необхідність». Хтось бере роботу додому, хтось працює на себе, хтось підробляє по ночах. У будь-якому разі, кабінет — приміщення, в якому Ви проводите багато часу і тому для Вас дуже важливо відчувати себе в ньому комфортно.

Отже, якщо Вам потрібен кабінет з масиву дерева, визначитеся, яку площу Ви можете під нього відвести. Ідеальний варіант — окрема кімната. Якщо у Вас мало додаткової площі, вирівняйте кабінет з бібліотекою і гостьовий, тоді меблі для кабінету підійде для виконання відразу декількох функцій. Кабінетні меблі, як правило, включає в себе стіл, робочий стілець, шафа і стелажі. Якщо дозволяє приміщення, кабінети доповнюються диваном, кріслами, журнальним столиком. Дизайн кабінету повинен бути функціональний. Стіл у кабінеті бажано підібрати під індивідуальні завдання та розміри. Якщо він Вам потрібен тільки для роботи на комп’ютері, виключіть все зайве. Якщо ж ви плануєте на ньому писати або розбирати папери, зробіть його більше і доповніть полицями і ящиками.

Це тільки мала частина з того, що ми можемо Вам запропонувати. На нашому сайті Ви знайдете приблизні ціни на наші вироби, перелік послуг, які ми надаємо, наші контакти та інформацію про наших майстрів, а також наше портфоліо, яке включає велику кількість робіт. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас, і ми бажаємо успіхів та процвітання на Вашому життєвому шляху.

З повагою, колектив майстрів ТОВ «ДРЕВ-ЕЛІТ»!

Короткий опис статті: сходи з дерева ДРЕВ-ЕЛІТ Сергієв Посад — виробництво сходів та меблів з дерева сходи, дерев’яні, меблі, вікна, вироби, виготовлення, кабінет, двері

Джерело: Головна — р. Сергієв Посад — виробництво сходів, вікон, дверей та меблів з масиву дерева для дому та офісів

Також ви можете прочитати