Головна сторінка . Галерея сходів

20.02.2017

Про компанію

Історія розвитку і становлення нашої компанії починається з далекого 1991 року, коли була виготовлена перша наша маршеві сходи за адресою: вул. Бєлінського д. 1. З 2004 року ми стали працювати на території Красноярського краю, в місті Красноярську під брендом «Галерея сходів. R-Gallery.ru». За весь час існування компанії, ми щорічно вдосконалювали: технології деревообробки для виробництва сходів і окремих їх елементів, обладнання, кваліфікацію персоналу.

Завдяки накопиченому досвіду — сьогодні ми маємо кваліфіковані кадри в галузі проектування різних типів сходів, їх виробництва, монтажу та обслуговування. «Галерея сходів. R-Gallery.ru» – це власні технології проектування і виробництва сходів, адаптована під специфіку продукції сучасне програмне забезпечення, наявність спеціалізованого унікального обладнання, а також професіоналізм у підборі, і експлуатації ріжучого інструменту, матеріалів, лакофарбових продуктів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широку номенклатуру конструкцій сходів, огорож, а також матеріалів (натуральний камінь, масив цінних порід деревини, композитні матеріали, леговані сталі, різні типи освітлення і підсвічування та ін), з яких вони виготовлені. До основних конструкцій сходів можна умовно віднести:

1. Маршеві сходи (тятива-тятива, тятива-косоур, косоур-косоур, на одному косоуре).

2. Модульні сходи (виробництва Німеччини).

3. Сходи на больцах (вибір більш 20 типів бильців).

4. Гвинтові сходи дерев’яні, металеві).

5. Вуличні сходи (з легованих сталей, композитних матеріалів тощо).

6. Індивідуальні сходів (за ескізами, проектів, фантазій дизайнерів або клієнтів).

7. І багато іншого.

В даний час наша компанія розширює територію обслуговування потенційних клієнтів ( Красноярський край, республіка Хакасія, Іркутська область, Забайкальський край, область Томська, Кемеровська область, Новосибірська область, республіка Алтай та ін ), це стало можливо, завдяки високій якості виробництва виробів, і комплектації замовлення з точністю до «однієї заглушки». Термін монтажу наших дерев’яних сходів не перевищує трьох робочих днів для простих конструкцій, і семи робочих днів для індивідуальних сходів складних геометричних форм (поручні, тятиви виконані по гвинтовій лінії, сходи з елементами різьби по дереву, сходи з елементами художньої куванням та ін.).

Сподіваємося, що сходи або огорожі, замовлені в нашій компанії, будуть доставляти Вам і Вашим гостям естетичне і емоційне задоволення від кожного кроку або дотику до них. Ми намагаємося зберегти за собою репутацію професіоналів в області проектування, виробництва і монтажу сходів, саме з цього в нашій Галереї робіт», Ви ніколи не знайдете ті об’єкти, які ми не виконували. З повагою, керівництво компанії «Галерея сходів. R-Gallery.ru».

Короткий опис статті: виготовлення сходів ТОВ Галерея сходів. R-Gallery.ru. Виробництво якісних сходів з дерева, металу, натурального каменю в Красноярську. Елітні сходи і огорожі. сходи, огородження, місто Красноярськ, «Галерея сходів. R-Gallery.ru», конструкції сходів, огорожі, цінні породи деревини, маршові сходи, модульні сходи, сходи на бильцях, гвинтові сходи, вуличні сходи, індивідуальні сходів

Джерело: Головна сторінка | Галерея сходів

Також ви можете прочитати