Горищні сходи для дачі

26.08.2015

Горищні сходи для дачі

Проблема багатьох дачників — розмістити сходи, що ведуть на мансарду або горище, так, щоб вона займала мінімум простору. До того ж непогано зробити так, аби в зимову холоднечу холод не проникав неопалюваного горища в житлові приміщення. Рішення завжди є, але не завжди вдале як з естетичної, так і з практичної точки зору.

У наш час користуватися порадами Кулібіна, може бути, поки ще й вигідно з фінансової точки зору, але винаходити велосипед вже точно не варто. Зайдіть в будь-який спеціалізований магазин — вам запропонують на вибір кілька варіантів горищних сходів і з утепленням і без, і не дуже дорогі. Горищні сходи в зібраному вигляді забирається в отвір горищного люка і не займає місця в приміщенні. Вона легко приводиться в робочий стан, надійна. Конструктивно може бути виконана з різних матеріалів. Горищні сходи по різноманіттю типів і комплектації дозволяють вирішити проблему зручного і комфортного підйому з одного рівня на інший, особливо в обмежених умовах, коли монтаж стаціонарних сходових конструкцій неможливий із-за малих розмірів стельового отвору. Друга важлива перевага горищних сходів — вони не займають корисної площі приміщення постійно. Максимальне навантаження на щабель для всіх типів сходів — 150 кг. Багаторічний досвід виявив стандартні розміри як по висоті від підлоги до стелі, так і габарити стельового отвору, кут нахилу маршу (64-68 градусів), товщину перекриття. В основу конструкцій закладений принцип зручного і безпечного підйому (спуску), простота у використанні. Під час експлуатації горищні сходи не вимагають додаткових регулювань. У тому разі коли стельовий отвір неможливо підготувати під стандартні розміри, горищні сходи можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами виходячи з конструктивних можливостей вибраного типу.

Горищні сходи поставляються в незабарвленому вигляді. Це дає можливість пофарбувати сходи так, щоб вона не порушувала колірного рішення приміщення, в якому буде встановлена. Практично для всіх типів сходів кришка люка може бути обладнана утеплювачем, а для особливо холодних регіонів — посиленим утеплювачем. Також на замовлення можна виготовити горищні сходи з пилезащитной кришкою і поручнями люка. Поручні для маршу поставляються за бажанням замовника. Для перекриття великої товщини короб люка може бути виготовлений на замовлення за індивідуальним розміром. При висоті короба більше 30 см для зручного виходу на другий рівень в коробі встановлюються додаткові ступені.

Розроблені типи горищних сходів: для виходу на плоский дах з оцинкованим покриттям кришки люка і додатковим запірним пристроєм, а також горищні сходи для вертикальних отворів. Визнаний лідер у виробництві горищних сходів — німецька фірма «Henke». Сходи цієї фірми відрізняються високою якістю і, що особливо важливо, прийнятною ціною.

Горищні сходи для дачі
Горищні сходи для дачі
Горищні сходи для дачі

Модель 1300 Holz — дерев’яна, легко переміщається складна драбина. Складається з трьох частин, які в складеному стані розташовуються на відкидній кришці люка і забираються всередину корпусного скриньки, що монтується в горищне перекриття. Конструкція обладнана бічними висувними пристроями, що дозволяють швидко привести сходи в робочий стан, а наявний у верхній частині поручень створює додаткові зручності при її використанні. Є і спеціальний блокувальний пристрій, який не дозволяє відкривати люк зі сторони горища, — зовсім не зайва обережність від непрошених гостей зверху.

Модель 2300 Aluminium — більш дорогий, але і більш практичний варіант горищних сходів, виконаний з алюмінію. Дію складного механізму і варіанти виготовлення аналогічні моделі 1300 Holz. Особливістю її конструкції є глибокі зварні сходи (8 см), що виключають можливість проковзування ноги.

Любителям комбінованих виробів можна порадити модель 4400 Stahl-Holz. Її каркас виготовлений з металевої труби, а щаблі — з деревини твердих порід. (Всі металеві деталі оцинковані.) До того ж і коштує вона дешевше, ніж чисто дерев’яні або алюмінієві варіанти. Для всіх сходів можлива комплектація верхній пилезащитной кришкою, яка герметично закриває горищний люк зі сторони горища (таким чином, при його відкриванні ви виключаєте можливість запорошених «опадів» на свою голову). При бажанні можна вибрати утеплені варіанти горищних ящиків для кращої теплоізоляції приміщення, а також дооснастити сходи додатковими телескопічними поручнями і поручнями. Горищні сходи монтується швидко і без проблем. Сподіваємося, що представлений нами варіант — це те, що ви шукали. Візьміть на замітку, почитайте інші наші статті про сходах, зорієнтуйтеся, подумайте і вибирайте.

Короткий опис статті: сходи для дачі Будівельний портал СтройПлан.ру. Статті. Горищні сходи для дачі. Статті. Горищні сходи для дачі

Джерело: Горищні сходи для дачі

Також ви можете прочитати