GRANDMASTER Сходів по бетонній основі

06.07.2015

Бетонні монолітні сходи

Основа сходів, як правило, відлита з армованого бетону і може мати різну конфігурацію. Далі бетонну основу сходи облицьовані різними матеріалами та їх комбінаціями, можлива комбінація дерева, металу, скла, каменю, плитки і т. д.

Облицювання

Облицювання бетонних монолітних сходів може бути така ж як і у дерев’яних це: дерево, ковролін, пластик, а так само те, що не може бути застосоване у дерев’яних сходах це: мармур, граніт, плитка керамічна і т. д.

Капітальність

Перевагою монолітних бетонних сходів є так само те, що це важливий елемент капітальності будівлі, так само як відрізняється щитовий будиночок від кам’яного котеджу.

Безшумність

Бетонні монолітні сходи є найбільш безшумними в експлуатації, так як вони мають масу, а отже володіють великим моментом інерції і при ходьбі або бігу по ній не передають коливання на несучі конструкції і глушать всі шуми. Для дому де сходова клітка проходить через весь будинок будь-який звук на сходах першого поверху поширюється до мансарди і навпаки. Бетонні монолітні сходи відрізняється так само естетичністю і красою нижній геометрії сходового маршу (особливо з забіжними ступенями). Скрипіти дерев’яні сходи або скрипіти буде відомо тільки через рік або два, п’ять чи десять років. Монолітна залізобетонна сходи скрипіти ніколи!

Прямі бетонні монолітні сходи

Короткий опис статті: бетонні сходи Сходи по бетонній основі Сходів по бетонній основі

Джерело: GRANDMASTER Сходів по бетонній основі

Також ви можете прочитати