Гвинтові сходи: креслення, проект, фото, католог, розрахунок ціни

21.09.2015

Гвинтові сходи. 20.01.2011

Яка зручніше — кругла або квадратна в плані (при вигляді зверху)?

Відомо, що найпопулярніший запит в пошукових системах мережі інтернет, що стосується конструктивних особливостей інтер’єрних, міжповерхових сходів, — це запит про гвинтові сходи. На другому місці стоять сходи з поворотними сходами, їх ще називають забіжними ступенями, п-образної або г-подібної конфігурації в плані. На третьому місці — сходи з обертовою площадкою з поворотом, якщо міряти в градусах, на 180 або 90. Приблизно на таких же місцях по затребуваності стоять і пошукові запити про проекти, креслення сходів цих трьох конструктивних типів, про розрахунок сходів у значенні кута підйому сходового маршу, висоти сходів, варіантів, що показують огородження сходів. Інтерес до розрахунку вартості сходів, дерев’яних або комбінованої по застосовуваних матеріалів, також укладається в цю закономірність.

Розповімо детальніше в цій статті про гвинтових сходах.

Треба відзначити, що і всередині теми гвинтові сходи є певна класифікація з точки зору конструкції сходів. Вона заснована на відмінностях (в плані, при вигляді зверху) контурів деталей сходів — ступенів, бічних несучих елементів (якщо тільки це не больци, а косоури або тятиви), і поручня огородження сходів. Відповідно, бувають гвинтові квадратні і гвинтові сходи круглі сходи.

Ці відмінності добре помітні і зрозумілі при роботі з моделями сходів з нашим каталогом-конструктором в його розділі, присвяченому гвинтовим сходам. До візуального ряду нашого каталогу можна тільки додати, що гвинтова квадратна сходи більш природна у рівного їй по площі квадратному сходовому колодязі.

В цьому випадку, по зовнішній стороні ступенів може навіть і не бути самостійних несучих елементів (ні болец, ні тятиви, ні косоурів), а сходи можуть кріпитися до стін, утворюють у даному випадку сходовий колодязь.

Квадратна гвинтові сходи також у якомусь сенсі зручніше і для ходьби по ній. Маючи в собі майже прямі ділянки маршів, вона менше вас закруживает, ніж забежная знизу доверху, безперервно радіусна, кругла гвинтові сходи.

Проекти, креслення, фото різноманітних гвинтових сходів, які можна завантажити з мережі інтернет, звичайно ж, дадуть вам початкові враження для вибору яку гвинтові сходи ви хочете? Для будь-яких ситуацій вона менше підходить — коли, наприклад, потрібна основна сходи для будинку. Мало підходить їй і роль сходи для дачі, так як гвинтові сходи з-за своєї конструктивної складності, в середньому, трохи дорожче, ніж інші сходи. А ось мансардні сходи, сходи на горище — цілком може бути гвинтова. І наш каталог-конструктор сходів допоможе вам з нюансами цього непростого, але цікавого вибору!

Короткий опис статті: сходи гвинтові Конструктор сходів Конструктор сходів

Джерело: Гвинтові сходи: креслення, проект, фото, католог, розрахунок ціни сходів

Також ви можете прочитати