ГВИНТОВІ СХОДИ, Монтаж і збірка, Магазин Паркету, Продаж паркету

23.09.2015

Монтаж і складання гвинтової модульних сходів

УВАГА! Гарантійний термін експлуатації каркаса сходів становить 24 місяці з дня покупки. Вона призначена для експлуатації в житлових і нежитлових приміщеннях при відносній вологості не більше 80%, температурному режимі повітря від -30 до +60 градусів Цельсія. На елементи сходи не повинні впливати агресивні середовища і випромінювання.

Каркас слід протирати м’якою тканиною. Для чищення каркаса не слід застосовувати абразивні матеріали або хімічно активні речовини, такі як бензин або розчинник. Також не рекомендується устанавка модульних сходів у вуличних умовах без подальшої обробки антикорозійними засобами.

Для монтажу сходів Вам знадобляться наступні інструменти:

 1. Дриль
 2. Глухарі або анкери (для кріплення верхнього і нижнього модуля)
 3. Гайковий ключ накидний головкою М17
 4. Гайковий ключ-трещітка з накидною головкою М17
 5. Рулетка
 6. Гумовий молоток
 7. Будівельний рівень
 8. Олівець

Глухар — кріпильний виріб, що має різьблення як у шурупа і шестигранну голівку як у болта, бувають також з чотиригранної головкою. В деревообробці застосовується у випадках, коли потрібна краща передача зусилля при закручуванні, ніж у шурупа. Їх діаметр в основному 5-16 мм. Для їх установки в деревині попередньо свердлиться отвір діаметром 70 % від діаметра глухаря на довжину нарізаної частини і по діаметру глухаря на всю довжину його гладкої частини (шийки).

Анкер (Фундаментний болт) — кріпильна деталь, у вигляді стержня з різьбовою частиною на одному кінці і спеціального пристосування, утримуючого фундаментний болт усередині фундаменту, призначена для кріплення будівельних конструкцій і устаткування. Фундаментні болти в значній мірі використовуються на всіх типах будівництва. Забезпечують надійне кріплення тільки міцним, нехрупким і нееластичним підстав.

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ

Конструкція модулів в гвинтовий модульної сходах проста і універсальна, що дозволяє збирати сходи в міцний і надійний гвинт заввишки 5 метрів (додаткові кріплення). На момент написання цієї інструкції металокаркас є самим міцним і стійким з пропонованих на російському ринку сходів. Фактично кожен модуль функціонально являє собою струбцину, які після нанизування на несучий стовп (далі стовп), по висоті можуть бути розсунуті на будь-який крок і повернені на потрібний кут у горизонтальній площині. Таким чином надівши на стовп певну кількість модулів і повернувши кожен з них на однаковий кут відносно один одного. Ми вибудовуємо досить міцну кручені сходи, яка на відміну від імпортних та вітчизняних аналогів вже ніколи не буде скрипіти або розбовтуватися.

При цьому будьте готові до того, що процес монтажу гвинтових сходів набагато складніше і відповідальніше, ніж монтаж прямий або будь-якої іншої форми сходів. При монтажі гвинтових сходів Вам доведеться застосовувати точний розрахунок точок кріплення стовпа і кожного модуля.

Стовп «Гвинтових сходів» складається з однієї, двох або більше підпор. Ми виробляємо і пропонуємо у вільний продаж три довжини підпор:

 1. Підпора 1метр
 2. Підпора 2 метри
 3. Підпора 3 метри.

Виберіть тип верхнього кріплення стовпа:

«Вид 1» Гвинтові сходи з центральною верхнім кріпленням.

Короткий опис статті: гвинтові сходи Магазин Паркету — Монтаж і складання гвинтової модульних сходів по кроках (з фото). Особливості конструкції гвинтові модульні сходи, купити кручені сходи, зібрати модульну кручені сходи, монтаж модульної гвинтових сходів

Джерело: ГВИНТОВІ СХОДИ — Монтаж і збірка — Магазин Паркету — Продаж паркету і супутніх матеріалів

Також ви можете прочитати