Інтерєрні сходи з натурального дерева. Майстер сходів. Уфа. Башкортостан.

01.09.2015

Східці, що ведуть до Мрії!

Комфорт — це те, про що люди мріють і чого прагнуть протягом усього життя. Прагнучи до найбільшої комфорту, люди використовують для спорудження своїх будинків природні матеріали.

Сходи з натурального дерева — це важливий елемент в інтер’єрі і конструкції заміського будинку, котеджу, двох’ярусної квартири і офісу. В процесі виготовлення сходів ми використовуємо високоякісні матеріали. Це можуть бути дуб, сосна, ясень, береза та інші цінні породи дерев. Дерев’яні сходи чудово поєднуються з іншими будівельними матеріалами, такими як камінь або сталь і т. д.

Компанія «Майстер сходів» займається проектуванням та виготовленням інтер’єрних сходів вже протягом 10 років. Власне виробництво і майстерна робота майстрів дозволяють робити сходів за індивідуальними проектами, гарантувати високу якість і дотримання термінів. Ми пишаємося своїми роботами!

Сьогодні у «Майстер» почався новий етап розвитку. Нове керівництво, новий цех і професійний колектив! Нарешті, у нас новий офіс і посмішки кожному клієнту!

Зробивши замовлення в «Майстер», Ви отримаєте сходи, яка приведе Вас до будинку Вашої мрії.

Ми любимо свою справу!

З повагою,

колектив Компанії!

Будемо раді бачити Вас в числі наших Шановних клієнтів!

Майстер сходів спеціалізована компанія з проектування і виробництва будь-яких типів і видів сходів з десятирічним досвідом і власним виробництвом.

Інтерєрні сходи з натурального дерева. Майстер сходів. Уфа. Башкортостан.

Сходи є своєрідною візитною карткою будь-якого приміщення. Кожен, хто збирається жити в дворівневій квартирі або заміському котеджі, обов’язково опиниться перед вибором сходів — важливого функціонального і естетичного елементу будинку. У цьому сенсі конструкції з дерева — безумовні фаворити.

Пов’язати дерево сходи з дизайном приміщення не так і просто. Найбільш вдалий варіант, коли виробником дерев’яних вікон, міжкімнатних дерев’яних дверей та дерев’яних сходів в будинку є одна і та ж фірма.

Ми виготовляємо дерев’яні сходи на тятивах і косоурах.

Матеріал, використовуваний для виготовлення сходів, впливає на дизайн і зовнішній вигляд інтер’єру. Екологічно чисті, теплі, різноманітних відтінків елементи з цільної деревини піддаються витонченій обробці, традиційні, красиві, доступні.

Інтерєрні сходи з натурального дерева. Майстер сходів. Уфа. Башкортостан.

Види сходів (перераховано по мірі зростання розміру отвору):

• горищні (до 72-х градусів) сходи;

• гвинтові сходи;

• забежная сходи з поворотами на три чверті;

• забежная сходи з поворотами на дві чверті;

• забежная сходи з поворотом на одну чверть;

• пряма маршеві сходи;

• Г-подібні сходи з майданчиком і поворотом на одну чверть;

• П-подібні сходи з майданчиком та двома полумаршами;

• сходи з двома майданчиками і поворотами на дві чверті;

• сходи довільної форми (орні, кругова та ін).

У базову ціну входить сходи без подступенков на 15 підйомів з огорожею з однієї сторони і багатошаровим лаковим покриттям. Як опції розраховуються наступні позиції: огорожі балюстради, додаткові огорожі по сходах, перші замовні ступені (виступаючі і округлені). Так само для дерев’яних: подступенки, кримлинг (3-D повороти тятиви і поручня), морення недорогих порід під екзотичні породи, штучне старіння, художнє різьблення.

Інтерєрні сходи з натурального дерева. Майстер сходів. Уфа. Башкортостан.

Сходи можуть виконуватися з наступних елементів:

1. ступені — сосна, береза, модрина, бук, дуб;

2. огородження (балюстради) — можуть використовуватися балясини (дерев’яні та ковані); металеві стійки (нержавіюча сталь, латунь, або фарбований порошковим напиленням метал), скло;

3. перила — виконуються з дерева і сталі.

Кожна драбина виготовляється за індивідуальним замовленням і є оригінальним виробом. Процес проектування сходів з деревини виробляється з допомогою комп’ютерної техніки та спеціальної програми проектування сходів. Програма дозволяє повністю опрацьовувати сходи з «чистого аркуша», показувати ескізний проект в тривимірному зображенні, виготовляти з високим ступенем точності.

Фахівці компанії проведуть з Вами необхідні консультації, зроблять заміри, підготують проектну пропозицію. Після оформлення з клієнтом попереднього замовлення інженер-технолог розробить проект вироби, менеджер уточнить кінцеву вартість замовлення, термін поставки і монтажу сходів .

Ласкаво просимо!

НОВИНИ

9.04.2015.

Весняні знижки! Подробиці по телефону 275-2735

Короткий опис статті: дизайн сходів

Джерело: Інтер’єрні сходи з натурального дерева. Майстер сходів. Уфа. Башкортостан. Головна

Також ви можете прочитати