Изготовление лестниц . Лестницы на металлокаркасе, бетонные лестницы, Люко., Барнаул

17.08.2015

Сходів
Сходи на металлокаркасе

Такі сходів являють собою міцно і надійно зварену конструкцію, в процесі проектування якої необхідно врахувати її подальшу обробку. Це дозволяє зберегти крок сходів рівномірним на всіх щаблях. В залежності від побажання замовника обшивка сходів на металлокаркасе може бути виконана з різних порід деревини: дуба, бука, ясена, а також мармуром, склом, плиткою.

Існує 3 різних варіанти розташування металлокаркаса (косоура):

  • пристінний косоур зміщений від центру сходів до стіни, і кріпиться до неї за допомогою кронштейнів. Вільний край ступенів з’єднується між собою больцами;
  • центральний косоур розташований по центру сходів з додатковими опорними елементами (больцами) по краях ступенів;
  • подвійний косоур є опорою для обох сторін щаблі.

Різноманітність сходових огорож має дуже широкий діапазон за кольором і формою, і виконується згідно бажанням замовника або дизайнера. Залежно від металевого каркаса можна будувати сходи будь-якого типу та виду. Це може бути прямий сходовий марш. поворотна сходи з майданчиком, забежная сходи. гвинтова або дугоподібна сходи .

Сходи на металлокаркасе є досить вдалим рішенням, якщо необхідно в короткі терміни встановити міцну і надійну конструкцію, яка, до того ж, вдало вписатися в інтер’єр.

Сучасні засоби для обробки деревини дозволяють абсолютно чітко підібрати колір ступенів сходи для вашого будинку .

Довіривши всі етапи виробництва сходів однієї компанії, ви уникнете непотрібного ризику, тому що один розробник, виробник та установник несе відповідальність на всіх етапах виконання замовлення

Ми дорожимо своєю репутацією. Для нас головне якісно виконати свою роботу, адже саме це характеризує нас як професіоналів.

Бетонні сходи

Бетонні сходи по праву вважаються найбільш надійними і довговічними. Бетонні сходи відрізняються естетичністю зовнішнього вигляду, високою якістю і надійністю. Характеристики бетону і сталевої арматури забезпечують довговічність і міцність бетонних сходів для будинку. Каркас з арматури не допускає прояви тріщин, а вологостійкий цемент захищає арматуру від корозії і руйнування. До достоїнств сходів, виготовлених з бетону, можна віднести пожежобезпечність, безшумність і солідний зовнішній вигляд. Бетонні сходи встановлюють як зовні, так і всередині будівель. Завдяки обробці деревом, мармуром, підлогової плиткою, мозаїкою, килимовим покриттям, такі сходів допоможуть передати унікальний інтер’єр Вашого будинку. Таким чином, бетонні сходи – оптимальне рішення для будь-якого типу будівель.

Цілісні бетонні сходи підходить для великих будинків і котеджів, багатоповерхових будинків, а також для офісів, готелів і інших споруд. Бетонні сходи виготовляються на етапі будівництва і можуть бути використані до моменту фінальної обробки без шкоди для якості сходів. в тому числі для переміщення робочих, будівельних матеріалів. На відміну від дерев’яних бетонні сходи для будинку монтуються в період зведення стін і може бути використана практично до закінчення будівництва, без шкоди для себе. Незаперечною перевагою бетонних сходів для будинку є безпека і довговічність. Дерев’яні сходів прослужать Вам десяток років, після чого вимагатимуть повної реставрації або навіть заміни. Бетонні сходи для будинку не скриплять, не гниють і їх ніколи не зіпсують жучки. Цілісні бетонні сходи для будинку простоять стільки ж часу, скільки буде існувати Ваш будинок. Найбільше, що може трапитися з сходами для будинку — це втрата сходинками первісного вигляду. Варіантів обробки бетонних сходів для будинку набагато більше, ніж для дерев’яних, металевих або навіть скляних.

Таким чином, бетонні сходи оптимальне рішення для будь-якого типу будівель.

Короткий опис статті: бетонні сходи Торгово-виробнича компанія «Люко» займається виготовленням сходів, козирків і навісів, огорож і огорож, перил для сходів, металевих ґрат і воріт. сходи, сходи на металлокаркасе, сходи на замовлення, бетонні сходи, металеві козирки, козирки і навіси з полікарбонату, панельна огорожа, європаркани, нержавіючі сходові огорожі, сходові огородження з полімерним покриттям, ворота, решітки на вікна

Джерело: Виготовлення сходів | Сходи на металлокаркасе, бетонні сходи — «Люко» — Барнаул

Також ви можете прочитати