Компанія Дор Мастерс, міжкімнатні двері, кухні, шафи, стільниці, фотодрук.

25.08.2015

Ласкаво просимо на сайт компанії «Дор Мастерс»!

Компанія «Дор Мастерс» заснована в 1993 році. Основним і єдиним напрямком діяльності в той час було виготовлення міжкімнатних дверей з масиву деревини. У процесі розвитку, ґрунтуючись на проведених дослідженнях відгуків замовників, була прийнята нова стратегія розвитку компанії. Основним напрямком цієї стратегії є надання клієнту повного спектру продукції для оформлення інтер’єру в єдиному стилі. У 2002 році розпочато виробництво корпусних меблів, 2003 — вітражів. З 2007 року продукція оформлюється з використанням УФ фотодруку.

За час існування наша компанія накопичила досвід, впровадила нові технології. Сумлінність і професіоналізм — головні відмінні риси підприємства. В даний час «Дор Мастерс» — це динамічно розвивається компанія, що займає лідируючі позиції на меблевому ринку Архангельська. Завдяки нашим клієнтам вдається підтримувати зацікавленість співробітників у створенні нових варіантів як виконання самої продукції, так і її оформлення. Крім того, компанія знаходиться в постійному пошуку використання екологічно безпечних матеріалів і це безсумнівно зацікавлює покупців нашої продукції.

Виробничі можливості цехів дозволяють братися за виконання проектів будь-якої складності. Ми впевнені, меблі та двері, вироблені нашою компанією, нададуть Вам можливість реалізувати індивідуальний інтер’єр Вашого будинку, не схожий на інші. ТОВ «Дор Мастерс» пропонує Вам широкий асортимент матеріалів і фурнітури, які дозволяють створити меблі різних стилів і класів. Досвідчені дизайнери готові створити для Вас корпусні меблі будь-якої складності і підібрати дизайн міжкімнатних дверей з урахуванням усіх вимог клієнта.

Подивитися варіанти меблів і дверей, вже виготовлених ТОВ «Дор Мастерс» можна на цьому сайті в розділі «Каталог». Наживо продукцію можна побачити у виставкових залах компанії, адреси яких вказані у розділі «Контакти».

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, напрацьований величезний досвід виробництва, ретельно підібраний колектив професіоналів, великий асортимент використовуваних матеріалів, професійне технологічне обладнання, невеликі терміни виконання замовлень — це ті незаперечні переваги, якими по праву пишається компанія.

Ми відрізняємося від конкурентів. Ви посміхаєтеся? І, тим не менш, це правда. Наша основна перевага – чудові люди, які обрали улюблену роботу і виконують її добре.

Короткий опис статті: дизайн сходів Компанія «Дор Мастерс» — міжкімнатні двері, кухні, шафи, стільниці, фотодрук. ДорМастерс (ТМ). Архангельськ Северодвинск Новодвинск Москва Санкт-Петербург дормастерс, дормастер, двері з дуба, меблі в Архангельську, Архангельськ, стільниці з каменю, фотодрук, вітражі, Северодвинск, Новодвинск, Москва, Санкт-Петербург

Джерело: Компанія «Дор Мастерс» — міжкімнатні двері, кухні, шафи, стільниці, фотодрук. ДорМастерс (ТМ). Архангельськ Северодвинск Новодвинск Москва Санкт-Петербург

Також ви можете прочитати