Компанія «ЛЕКР., виробництво виробів з дерева. Сходи, екрани, огорожі

27.08.2015

Сходи з дерева на замовлення

Сходи з дерева вважаються одним з найбільш важливих елементів внутрішнього інтер’єру приміщень. Саме сходи з дерева надає будинку елегантний і вишуканий вигляд.

Компанія «ЛЕКР» займається виготовленням сходів з дерева на замовлення і пропонує своїм клієнтам широкий асортимент сходових конструкцій. Ми виконаємо сходи з дерева на замовлення будь-якої конфігурації і кольорової палітри згідно з побажаннями наших споживачів.

Компанія «ЛЕКР., виробництво виробів з дерева. Сходи, екрани, огорожі

Для виготовлення сходів з дерева використовується екологічно чистий, природний матеріал – деревина цінних порід. Ми можемо виконати сходи на замовлення з бука або дуба — одних з найбільш міцних і зносостійких матеріалів.

Сходи з такого дерева мають більш тривалий період використання і менш сприйнятливі до впливів зовнішнього середовища.

Вибираючи сходи на замовлення в нашій компанії, Ви гарантовано отримуєте якісний виріб, виконаний із застосуванням сучасних технологій обробки дерева. Завдяки чому оброблена поверхня наших сходів з дерева надійно захищена від будь-яких впливів і зберігає свій колір і текстуру тривалий термін.

Екрани для батарей і радіаторів

Декоративні екрани на батареї і радіатори опалення міцно зайняли своє місце в оформленні сучасних інтер’єрів. Нашою спеціалізацією є весь комплекс робіт: замір, виготовлення, оздоблення (фарбування, лакування) і монтаж екранів з масиву бука і дуба, МДФ:

Короткий опис статті: сходи з дерева Компанія «Лекр» займається виробництвом недорогих декоративних екранів для батарей. Виготовленням сходів і сходових огорож в Москві і Московській області. Виробнича Компанія «ЛЕКР», Лекр

Джерело: Компанія «ЛЕКР» — виробництво виробів з дерева. Сходи, екрани, огорожі та перегородки

Також ви можете прочитати