Конструкція деревяних сходів на другий поверх . Дизайн інтер

28.07.2015

Конструкція дерев’яних сходів на другий поверх

13 Травень 2015 admin

Конструкція деревяних сходів на другий поверх . Дизайн інтер
найпопулярнішим видом сходових конструкцій є дерев’яна драбина, яка веде на другий поверх. Такий матеріал, як дерево, відрізняється своєю надійністю і міцністю, він зарекомендував себе тільки з найкращого боку, а сходи, для конструкцій яких використовувалося дерево, служать досить тривалий рядків.

man-bud.kiev.ua/. які гарантують професійний підхід до справи і конструкцію високої якості.

У разі виготовлення сходів власними силами потрібно знати характерні особливості, якими володіють конструкції, а також технологію їх проектування. Адже найбільш складними і габаритними елементами в приміщенні є саме сходові конструкції, що дозволяють підніматися або спускатися з одного поверху на інший.

Особливості сходів, споруджених з дерева

У більшості випадків для спорудження сходів вибирають саме деревину. Їх будова не має ніяких відмінностей від конструкцій, для виготовлення яких використовувався будь-який інший матеріал. До їх складу також входять сходові марші, майданчики, щаблі й поруччя. Кількість маршів впливає на те, якою буде конструкція сходів. Але в більшості випадків, сходи, що ведуть на другий поверх, складається з двох маршів.

Враховуючи спосіб кріплення ступенів, дерев’яні сходи модно розділити на:

— однокосоурні, якщо для кріплення одного кінця ступеня служить косоур, а інший — просто вмонтований в стіну;

— двохкосоурні, якщо для обох кінців опорою є тятиви, або ж косоури;

— безкосоурні, якщо один з кінців вмонтований в стіну, а інший залишається без опори.

Розрахунки для сходів з дерева

Для дерев’яних сходів, що ведуть на другий поверх у будинку, найкраще розглядати варіанти конструкцій з одним або двома маршами. Про це ж і говорять правила пожежної безпеки, згідно з якими у малоповерхових будинках можна споруджувати дерев’яні сходи, що мають велику кількість маршів. У даному випадки ступені повинні кріпитися до тятив або косоурам. Вони повинні бути дуже надійними. А сама деревина не повинна бути вологіше, ніж 12%.

Проступни виготовляються з дубових або соснових дощок, їх максимальна товщина 50 міліметрів. Для подступенніков краще взяти соснові дошки товщиною до 80 міліметрів. Ширина самої драбини у більшості випадків дорівнює 80 сантиметрам. Висота щабля повинна дорівнювати 15 сантиметрам, а її глибина — до 35 сантиметрів. При цьому варто оглянути весь матеріал, він не повинен мати пошкоджень, також не повинні спостерігатися сучки і нерівності.

Короткий опис статті: сходи на другий поверх найпопулярнішим видом сходових конструкцій є дерев’яна драбина, яка веде на другий поверх. Такий матеріал, як дерево, відрізняється своєю

Джерело: Конструкція дерев’яних сходів на другий поверх | Дизайн інтер’єру, ексклюзивний інтер’єр, відгуки, як зробити своїми руками

Також ви можете прочитати