Купити деревяну драбину недорого — Замовити з установкою сходи з дерева

20.02.2017

Дерев’яні сходи

Наш профіль — це проектування, виготовлення та повний монтаж будь-яких дерев’яних сходів. Накопиченого нами досвіду достатньо для того, щоб реалізовувати не тільки типові, але і складні індивідуальні проекти. Сьогодні прикрасити свій будинок дійсно вигідною ціною — це цілком реально!

Як замовити і купити дерев’яну драбину

Отже, ви прийняли рішення замовити і купити дерев’яні сходи. За типом конструкції це може бути маршеві, гвинтові або комбіновані сходи.

Здавна ідеальним варіантом вважалися масивні конструкції з дуба. В цілому ж, що стосується матеріалу, використовуваного для виготовлення сходів, то опорні елементи, як правило, виконуються з твердих порід деревини. Це може бути вищезгаданий дуб, клен або бук. Інші елементи можуть бути виготовлені з ясена, горіха, вишні, граба, тика, палісандра і інших дерев.

Майте також на увазі, що встановлення дерев’яних сходів повинна вас спантеличити ще на стадії проектування вашого будинку. Адже у вже готову конструкцію ідеально вписати сходові прольоти набагато складніше.

Однак на якому етапі будівництва не був ваш будинок, наші інженери виконають точний розрахунок і установку будь дерев’яних сходів. Від цього буде залежати не тільки міцність всієї конструкції, але і її безшумна експлуатація протягом тривалого часу. Адже головна проблема, з якою стикаються власники, це зовсім не монтаж, а саме характерний скрип, який видається при ходьбі по сходах, по закінченні певного часу.

Дерев’яні сходи можуть коштувати зовсім недорого і відрізнятися, перш за все, кольоровою гамою, особливістю малюнка самої деревини і в незначній мірі своєю міцністю.

Таке придбання буде радувати вас довгий час своєю натуральною красою і неповторністю ліній. Тим більше, ви без праці можете замовити та купити якісну дерев’яну драбину зовсім недорого.

Будинок з дерев’яними сходами завжди затишний і розташовує до себе гостей з першого погляду!

Точний розрахунок дерев’яних сходів

Як ми вже говорили, розрахунок дерев’яних сходів можна назвати найважливішим етапом у виготовленні всієї конструкції.

Для початку визначаємося з типом конструкції. Класикою вважається використання двох похилих балок-косоурів з прикріпленими поверх них ступенями. Такі дерев’яні сходи з дуба та ясена особливо надійні і довговічні, при цьому до мінусів можна віднести велику вагу конструкції і необхідність у досить великій площі під сходи.

Тетивні конструкції не менш популярні. Використовуються направляючі по обидва боки маршу, але щаблі вставляються в спеціальні пази, тобто, торці сходинок не видно. Розрахунок дерев’яної маршових сходів на тятивах найбільш простий за рахунок своєї універсальності.

Якщо у вашому будинку сходи передбачається розмістити поряд з несучою стіною, то оптимальним варіантом може стати легка конструкція на больцах — сталевих кріпильних елементах. У ролі каркаса будуть виступати ступені і самі больци. Такі сходи стоять відносно недорого, а тому доступні практично кожному.

Нижче ми наведемо основні вимоги, які в обов’язковому порядку враховує спеціаліст, роблячи розрахунок кожної дерев’яної драбини:

  • Ширина сходового прольоту повинна становити не менше 80 см і не більше 100см;
  • Відстань між сходинками не повинно бути більше, ніж 15см;
  • Оптимальною глибиною самих ступенів вважається відстань в 30-35см;
  • Перила найбільш зручною висоти — це 95см.

В іншому виготовлення і подальший монтаж дерев’яних сходів не обмежуються правилами так суворо, однак є ряд деяких тонкощів. Наприклад, кут підйому, від якого, до речі, залежить не тільки ваш комфорт, але і безпеку пересування по сходах, бажано дотриматися в межах 30-45 градусів. Звичайно, це не завжди можливо здійснити, але все-таки важливо про це пам’ятати, обговорюючи деталі подальшої роботи.

Сьогодні сходи можуть бути справжнім витвором мистецтва і центральним елементом будинку. Чергуються сходові марші і площадки можуть бути декоровані різними способами. При цьому якщо для вас важливо, щоб дерев’яні сходи з дуба коштувало справді дешево, то можемо порадити вам зупинити вибір на двухмаршевой сходах. Вона найбільш проста у виготовленні, тому і ціни на неї, як правило, демократичні.

Дорогі друзі, не обмежуйте свою фантазію при виборі сходів для свого будинку! Розрахунок, виготовлення і монтаж будь-якої складності дерев’яних сходів — наше покликання. Тому ми докладемо всі зусилля для того, щоб втілити в життя всі ваші задуми.

Тел.: 8 (499) 343-24-25 8 (906) 054-01-60

Короткий опис статті: Дерев’яні сходи фото Наша компанія пропонує замовити з установкою дерев’яні сходи з дуба, ясена. Купити дерев’яну драбину недорого з розрахунком вартості в Москві Дерев’яні сходи

Джерело: Купити дерев’яні сходи недорого — Замовити з установкою сходи з дерева дуба, ясена

Також ви можете прочитати