Купити сходи

24.07.2015

Профнастил, облицювальна цегла, металочерепиця — М-ПРОФІЛЬ

Купити сходи

Практично будь заміський будинок має горище. Хтось зберігає там заготовки, в інших горище завалений непотрібними речами, нарешті, деякі обладнали його під житлову кімнату. У будь-якому випадку горище найчастіше не пустує, тому до нього необхідно забезпечити доступ, що часом зробити нелегко. Часто конструкція будівлі не дозволяє встановити стаціонарні сходи, і в такій ситуації, можливо, варто купити горищні сходи. Мабуть, головна функція таких конструкцій – з’являтися тільки в потрібний момент. Дійсно, сьогодні важливий кожен квадратний метр вільного простору, і дуже не вигідно встановлювати громіздку стаціонарну конструкцію.

Види горищних сходів

Існує два різновиди горищних сходів: вони бувають складні або розсувні.

Купити сходи
Складна являє собою досить компактну конструкцію, яка в зібраному вигляді має дуже маленькими габаритами. Складні сходи найчастіше складаються з трьох або чотирьох секцій, для досягнення потрібного розміру їх можна регулювати по висоті. Коли сходи не використовується, вона кріпиться до стелі, для того, щоб її опустити, потрібно лише потягнути ручку вниз. Ряд виробників випускає також сходи з електроприводом. Люк практично не помітний в стелі і не порушить дизайн інтер’єру. По контуру отвору іноді кріплять утеплювач, це дозволяє захистити приміщення від протягів.

Розсувна драбина складається зазвичай з двох секцій, одна з них кріпиться до кришці люка, а друга при необхідності висувається вертикально по напрямних.

Більшість горищних сходів виготовляється з поручнями, а щаблі забезпечуються спеціальними протиковзкими виїмками і накладками, які забезпечують зручність та безпеку у використанні.

Основні переваги горищних сходів

Такі конструкції дуже функціональні, їх можна використовувати як для доступу на горищні, так і в мансардні приміщення, вони зручні у використанні та монтажі. Подібну конструкцію можна встановити самому, однак, у ряді випадків, особливо якщо приміщення невелике, краще, все-таки, вдатися до допомоги фахівців.

Мабуть, головним достоїнством горищних сходів є їх компактність. Крім того, можна пофантазувати з дизайном і підібрати сходи максимально відповідну стилю Вашого інтер’єру.

Короткий опис статті: купити сходи Горищні сходи від компанії Мпрофиль гкупить горищні сходи, сходи купити, горищні сходи

Джерело: Купити сходи
Профнастил, облицювальна цегла, металочерепиця — М-ПРОФІЛЬ

Також ви можете прочитати