Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.

08.07.2015

Купити сходи на металлокаркасе в Москві

Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.
Компанія «Атлант» пропонує послуги по виготовленню та монтажу дерев’яних конструкцій на опорах з металу. Це один із самих практичних, естетичних і доступних варіантів для житлових та нежитлових приміщень.

Найбільш популярними матеріалами для створення каркасних конструкцій є дерево і метал. Перший характеризується довговічністю, естетичністю і міцністю. З металу можна створити надійну і изноустойчивую сходи різних видів і форм.

Для монтажу дерев’яної конструкції застосовують закритий або відкритий тип каркасу. У першому випадку він обшивається оздоблювальними матеріалами для створення завершеної та стильною сходів. Особливо цікаво застосування кованих елементів для поручнів і огорож. Відкритий тип створюється за допомогою обшивки з одним центральним косоуром з труби або модульної конструкції. Популярність сходи на металлокаркасе пояснюється кількома причинами:

    Експлуатація можлива ще під час будівництва будинку — їх важко пошкодити, завдяки міцності каркаса. Така технологія дає широкі можливості декорування. Можна виготовити сходи з каркасом з металу будь-якої форми і ширини.

Майстри компанії «Атлант» враховують особливості приміщення і побажання замовника, щоб сходи на металлокаркасе ставала невід’ємною, естетичною та компактною частиною інтер’єру.

Ми виробляємо сходові конструкції різних типів — маршові, гвинтові, однопрогонові, об’єднані — зі всілякими варіантами декоративних елементів. Щоб купити сходи на металлокаркасе, необхідно звернутися до менеджерів компанії «Атлант», які проконсультують вас з усіх питань.

Ціна на сходи на металевому каркасі

Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.
Вартість конструкцій залежить від кількох факторів:

    Обсяг робіт. Складність конструкції — вид і форма. Ціна на сходи на металевому каркасі залежить від висоти і ширини виробу. Наявність або відсутність обшивки конструкції.

Важливими факторами, що впливають на вартість, можуть також бути порода деревини та особливості декоративного оформлення.

Сходи на металлокаркасе в Москві

Фахівці компанії «Атлант» надають повний спектр послуг з виготовлення та встановлення сходів на металевому каркасі. Перед початком робіт, виробляються необхідні виміри, і розробляється дизайн майбутньої конструкції. Наші майстри реалізують всі види робіт за допомогою новітнього обладнання.

Якщо ви вирішили купити сходи на металлокаркасе, компанія «Атлант» може запропонувати вам безліч варіантів конструкцій самих різних габаритів і стилю.

Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.
Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.

Короткий опис статті: сходи фото Компанія «Атлант» пропонує послуги з виготовлення та монтажу сходів на металлокаркасе за низькими цінами. купити сходи на металлокаркасе

Джерело: Купити сходи на металлокаркасе, низькі ціни.

Також ви можете прочитати