Купити сходи

24.07.2015

Купити сходи

Сходів обов’язково повинні бути міцними, безпечними, зручними, повинні мати потрібну пропускну здатність для транспортування обладнання та меблів, евакуації людей і відповідати протипожежним вимогам. Головним призначенням перил сходів є зручне та безпечне пересування по сходах у багатоповерховому житлі. Перила допомагають людині утриматися при випадковому падінні під час спуску або підйому.

Якщо треба купити сходи. то найголовніше питання, який власник будинку вірішує з дизайнером, це — вибір матеріалу і типу сходів. Багато чого, звичайно ж, буде обумовлено дизайном, але існують певні правила. Треба відзначити, що конструкція поручнів залежить від того, який конфігурації сходи .

Сходів бувають розпашними, маршовими, парадними, горищними, гвинтовими і сходами на больцах .

Орні сходи — особливий вид. Сходи даного типу містять три маршу і тільки одну проміжну площадку. Ці сходи безмежно красиві, але для них необхідно багато площі.

Маршові сходи. Найпопулярнішою є сходи двомаршеві, у якої одна проміжна площадка і два маршу. Отже, сходи тримаршеві складається з двох проміжних майданчиків і трьох маршів — як правило, середній марш короткий, а верхній і нижній однакової довжини.

Парадні сходи цінуються своєю різноманітністю по дизайну і за формою. Такі сходи при проектуванні, потребують індивідуального підходу. Парадні сходи застосовується для плавного переходу господаря і гостей з одного рівня на інший.

Купити сходи

У нас в країні нещодавно з’явилися горищні сходи. Якщо купити сходи горищні, то В зібраному вигляді вона ховається в горищному люку і не займає ніякого місця в приміщенні. Така сходи легко приводиться в робочий стан.

Гвинтові сходи застосовують у вузьких місцях. Така сходи утворюється із ступенів, які розташовані по колу, безперервно. Недолік даної сходи в різній ширині ступенів, що ускладнює рух, особливо, якщо спускається не одна людина.

Сходи на больцах. У даній каркаса сходів немає як такого. Роль каркаса відводиться больцам і сходами. Больц — це кріпильний елемент зі сталі, який з’єднує між собою щаблі.

Після того, як покупець визначився, яку купити сходи і який вид сходів йому подобається і і нарешті придбав саму сходи. то її тепер потрібно встановити.

Властивою помилкою людей, які вирішили придбати сходи під замовлення. є те, що вони замовляють сходи у вже побудований будинок, де залишено місце для сходів. Як правило, залишають площа 1,5х1,5 метра і думають, що в цей отвір можна втиснути зручну та комфортну сходи. У такий отвір можна втиснути кручені сходи. яка буде малоудобной і не дуже красивою, по якій можна тільки підніматися. Дуже часто є необхідність переробляти отвори.

порада людям, які вирішили замовити сходи — потрібно сходи пов’язувати з проектом майбутнього будинку, тобто закласти сходи в проект з самого початку. Сходи повинен проектувати фахівець. І проектувати сходи треба на першій стадії будівництва будинку.

Під час вибору і проектування сходів, потрібно враховувати їх роль в об’ємно-планувальній структурі і архітектурної композиції. Інтер’єр будинку, комфорт, композиція фасаду будуть визначатися розміром, зручністю розташування, обробкою і формою сходів. Все це необхідно брати до уваги в самому початку проектування.

Запис опублікована в рубриці Статті. Додайте в закладки постійне посилання .

Короткий опис статті: купити сходи Купити сходи купити сходи

Джерело: Купити сходи

Також ви можете прочитати