Лестницы на второй этаж . Лестница на второй этаж фото . Недорогая дача своими руками

06.07.2015

Добірка фото – сходи на другий поверх

Від сходів на другий поверх дачникові нікуди не піти, якщо будинок двоповерховий. Ми трохи вже зачепили цю тему, хотілося б додати ще кілька слів, доповнивши підбіркою — сходи на другий поверх – фото.

Зрозуміло, що на другий поверх можна потрапити або з першого, передбачивши в стелі першого поверху отвір, або зовні, поєднавши вхід на другий поверх з невеликим балкончиком (нижче на фото показано, що можна обійтися і без балкона).

Варіантів для першого випадку безліч, сходи на другий поверх можуть бути самої різної конфігурації і з різного матеріалу. Самий підходящий в даному випадку – дерево, бо, якщо ми передбачаємо верхній люк, мається на увазі, що і перекриття у нас дерев’яне, не так просто у бетонній плиті прорізати отвір. Дерев’яні сходи обійдеться недорого, її можна змайструвати своїми руками. Якщо вистачить терпіння і майстерності, її можна обладнати навіть поручнями з балясинами:

Або зупинитися на зовсім простому варіанті:

Проблема, однак, у тому, що зазвичай під таку драбину немає місця. Як відомо, мінімальна відстань між сходинкою і стелею (по СНиП) — 2000 мм. Зрозуміло, для чого — щоб не битися головою. Але є і друге обмеження. Воно говорить: кут підйому небажаний більше 45°. Такий кут можна отримати тільки при однаковій глибині і висоті сходів. Що виходить на практиці?

Припустимо, міжповерхове відстань 2600. Глибина і висота сходинки 200. Горизонтальна проекція на підлогу складе близько 2500 мм. У кожного знайдеться два з половиною метри вільного простору? А адже потрібно ще приплюсувати приблизно 800 мм майданчика перед сходами. Доводиться робити прогони з майданчиком, сходи на другий поверх з забіжними ступенями, поворотні, гвинтові. Як варіант — можна застосувати складану драбину, якщо вистачить навичок її спорудити:

Розташування сходів зовні дачного будинку більш переважно. Більше місця для маневру, є, де розвернутися. Можна обійтися одним прогоном:

Або зробити проміжну площадку з розворотом, як, припустимо, на цьому фото: сходи на другий поверх :

Можна обійтися взагалі без балкона і застосування металу, на швидку руку змайструвавши дерев’яну драбину:

Якщо зовнішня сходи передбачається вже на стадії будівництва, можна прилаштувати бетонну виріб, але, на жаль, із-за певної конфігурації одним прогоном не обійтися:

до Речі, якщо є можливість дістати готову пожежну евакуаційну сходи, слід її використовувати. Це теж непоганий варіант:

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Підбірка фото — сходи на другий поверх. Варіанти сходи на другий поверх. сходи на другий поверх,сходи на другий поверх фото,сходи,поверх,другий поверх

Джерело: Сходи на другий поверх | Сходи на другий поверх – фото | Недорога дача своїми руками

Також ви можете прочитати