Лофт мрія поета . Азбука штор, Штори . Жалюзі . Дизайн інтерєру. Експертно

20.02.2017

Існують різні варіанти оформлення лофту, і як правило, всі вони по своєму унікальні і цікаві. Так як житло під самим небом — мрія будь-якої творчої натури, то й інтер’єри такого приміщення відрізняються великим смаком і стилем.

Звернемо увагу, що підлоги в лофт завжди намагаються одягнути в дерево, а стіни залишити в первинній обробці, або обробити під камінь, цегла, бетон. Бездоганні в такому приміщенні печі і каміни, так як вони дозволяють створити атмосферу теплоти і затишку. Маленькі віконця зазвичай залишають без штор. Меблі підбирається дуже елегантна і функціональна. М’які дивани, крісла чудово виглядають під високими стелями. Якщо лофт дворівневий, то до сходів на другий поверх пред’являються особливі вимоги: вона як правило дуже надійна і вишукана. Наприклад, гвинтовий варіант виглядає не тільки дуже компактно, але і витончено.

Якщо на останньому поверсі будівлі присутні великі вікна, то їх запросто можна доповнити щільними портьєрами. Важкі темно-коричневі штори виглядають дуже гармонійно на тлі беленых цегляних стін і добре поєднуються з меблями приглушених тонів.

Як правило, в лофт завжди залишають недоторканими потужні дерев’яні стельові балки, тому деколи можна підбирати м’які меблі в тон, або відтінок кам’яних стін: єдина колірна гамма дозволяє домогтися повного поєднання між собою всіх елементів інтер’єру.

Навіть невелика кімнатка під дахом може стати невичерпним джерелом натхнення. Кутове приміщення з вікнами виглядає дуже затишно, завдяки великій кількості декоративних елементів, а прекрасний вид на вечірній місто створює атмосферу мрійливості і налаштовує на творчу діяльність.

Лофт чудово виглядає в стилі середньовіччя: коли в грубих стінах присутні аркові ніші, а масивна темна меблі нагадує кам’яні валуни, розміщені на міцних плетених килимах.

Співпрацю елегантності з бетонними стінами часом дає вражаючий ефект. Стеля, підлога і стіни зігріваються легкістю прозорих завіс і ніжністю круглого спального ложа.

Великі каміни, шкури і килими на підлогах, вінтажна меблі, немов створені для розслаблення. Такі деталі настільки підкуповують, що навіть речі, складені не в шафи, а прямо на підлогу, виглядають доречно і стильно.

Спальні в лофтах — найромантичніші. Широкі спальні ложа, встановлені навпроти вікон, дозволяють засинати під розсипом зірок і в світлі місяця. Теплі килими зігрівають кімнати, дарують їм затишку і ноти креативності.

Навіть ванні кімнати на останніх поверхах виглядають по іншому! Кругла купальня, оббита деревом, на тлі коричневих стелі і стін віддає епохою лицарства і благородства.

Елегантна їдальня, оформлена в цікавому союзі червоного текстилю, плетених меблів і яскравих декоративних деталей підкуповує елегантністю і витонченістю. Лофт перетворюється до невпізнання під пресингом сучасних вишукувань.

Ніжна і вітальня, чудово смотрящаяся під дерев’яним куполом. Стіна з вікон насичує чудову кімнату світлом так, що вона буквально світиться духом комфорту та гостинності.

Навіть кухні під влади лофта змінюються до невпізнання. Велика кількість декоративних деталей в ансамблі з функціональними меблями, текстилем, каміном виробляє ефект великого складу, для зберігання різноманітних речей. Однак кухня залишається настільки акуратною і привабливою, що в ній затриматися максимально можливо.

жжжжжжжжжжж

Автор публікації: Вероніка Саксонова

Джерело фото: Bersineja

Короткий опис статті: сходи лофт Існують різні варіанти оформлення лофту, і як правило, всі вони по своєму унікальні і цікаві. Так як житло під самим небом — мрія будь-якої творчої натури, то й інтер’єри такого п варіанти оформлення лофту, віконця без штор, щільними портьєрами, важкі завіси, стельові балки, джерело натхнення, в стилі середньовіччя, великі каміни, шкури і килими, вінтажна меблі, спальні в лофтах, ноти креативності, ванні кімнати, ефект великого складу

Джерело: Лофт — мрія поета » Азбука штор — Штори | Жалюзі | Дизайн інтер’єру. Експертно-інформаційно-популярний проект

Також ви можете прочитати