Мансарда: як обшити скати . Спец цех. Сходи, ковка

20.02.2017

Мансарда: як обшити скати

Posted: 12th Лютий 2016 by admin in Ремонт

Суха обшивка має ряд позитивних якостей:

  • обробка такого типу допоможе уникати мокрих процесів і таким чином суттєво зменшує час ремонту;
  • у наборі з теплоізоляцією обшивка сухим варіантом виконує конструкцію з декількох шарів з високими тепло — і характеристики звукоізоляції;
  • «суха» облицювання не просить спеціальної професійності, а ще дає можливість з якимось періодом розбирати конструкції і застосовувати їх ще раз, змінюючи при всьому цьому практичне призначення приміщення.

Підбір певної обшивки з категорії «сухих» у перших залежить від практичного призначення приміщення, а ще експлуатаційних параметрів самого матеріалу. Так, у кімнатах для житла краще використовувати гипрок з подальшим фарбуванням або обклеюванням шпалерами, для кухонь і коридорів більше підходять деревні панелі і панелі з дерева, для сантехнічних вузлів – гіпсокартон зеленого кольору (вологостійкий) або панелі виконані з пластику.

Листи гіпсокартону найкращим матеріалом для оздоблення всередині мансарди професіонали вважають листи гіпсокартону (Листи гіпсокартону). Гипрок виступає незвичайним регулятором вологості в приміщенні, тому дуже легко вбирає в себе зайву вологість і те ж дуже легко віддає її назад в навколишнє середовище. Також, Листи гіпсокартону володіють досить хорошими стійким до вогню якостями, що чудово відрізняє їх від інших листових матеріалів.

Листи гіпсокартону

Мансарда: як обшити скати . Спец цех. Сходи, ковка

Панелі з дерева

Що стосується натурального дерева, то в мансардах вона теж досить підходить. Про її природності, естетичному вигляді і корисних властивостях говорити не треба. Але при підборі даного матеріалу необхідно не забувати, що він просить хорошою обробки площині і правильного сушіння. Якщо деревина застосовується для оздоблювальних робіт всередині приміщень, то рівень її вологості не повинен бути більше 12%. Більш мокрий матеріал після того як висохне жолобиться. Дуже часто деревина застосовується у формі вагонки, різною за розміром і профілю. Довжину матеріалу необхідно вибирати так, щоб відходи виявилися мінімальними.

  • Читайте нашу замітку про те, як вибирати деревину.

Панелі для декору з Дсп і ДВП Ще 1 вид обшивки – декоративні панелі для облицювання. Вони будуть з деревно стружкової плити або ДВП, коркові, пластикові. За формою відрізняють листові, набірні і плиткові, а за варіантом з’єднання – панелі «на власний шпунт» (у дощечок є гребінь і паз, завдяки яким вони стикуються з іншими) і «на сторонньої шпунт» (у дощечок є тільки пази, вони з’єднують між собою за допомогою додаткових компонентів – так званих загальних шпунтів). Багато видів виробів забезпечуються спеціалізованими кріпленнями, які значно полегшують монтаж. Але саме основне перевагу декоративних панелей – це широка палітра кольорів.

Каркас для обшивання Щоб зробити обшивання мансарди необхідно встановити по периметру приміщення деревний або сталевий каркас. Тому як система самої покрівлі під впливом навантажень від вітру і опадів іноді змінює розміри, краще всього, щоб оздоблення всередині з неї впритул не стикалася. Використання каркаса зможе допомогти уникати додаткового обтяження покрівельного «пирога» в загальному, а ще значно зменшить ризик появи тріщин в обшивці. Каркас з дерева Для виготовлення каркаса із дерева поперек стропилин прикріплюють дюбелями рейки з дерева. Перетин рейок залежить від кроку стропилин і товщини обшивки. Наприклад, при кроці стропилин 1 м використовують бруски з перерізом 60. 40 мм із кроком 40-50 см. Для вирівнювання рейок на одному рівні застосовують дерев’яні підкладки.

Каркас з металу

Використання каркаса з металу допускається при кроці стропилин не більше 1 м. Каркас з металу може бути на дужках або на підвісах. У першому варіанті до стропилинам прикріплюють сталеві дужки, в яких після кріплять профіль з металу, вирівнюючи ряди в одну поверхню. В іншому варіанті в якості сполучного компонента між профілем і кроквами застосовують анкерний підвіс. Каркаси з металу мають один важливий мінус – вони роблять в відгороджує системі холодні мости, таким чином знижуючи її тепловий опір. Обшивання прикріплюють уздовж або поперек профілів. Спочатку зашивають горизонтальні площини, потім похилі і тільки в кінці стрімкі фронтони. Щоб не було перехресних швів листочки обшивки зміщуються на 1-2 кроки профілів.

Короткий опис статті: сходи металеві, обшиті деревом Суха обшивка має ряд позитивних якостей: обробка такого типу допоможе уникати мокрих процесів і таким чином суттєво зменшує час ремонту;

Джерело: Мансарда: як обшити скати | Спец цех. Сходи, ковка

Також ви можете прочитати