Металеві пожежні сходи, зовнішні металеві сходи, евакуаційні сходи.

17.09.2015

Металеві сходи

Металеві пожежні сходи, зовнішні металеві сходи, евакуаційні сходи.

Види та призначення металевих сходів

Універсальність металу дозволяє проектувати і виготовляти безліч різноманітних конструкцій. Найпоширеніші конструкції:

  • вертикальні зовнішні сходи;
  • приставні драбини;
  • одне і багатопрольотні сходи з майданчиками.

незалежно від виду конструкції за призначенням сходи зустрічаються наступних типів:

  • внутрішні і зовнішні металеві сходи;
  • стаціонарні і приставні (драбини);
  • пожежники та евакуаційні сходи;
  • каналізаційні та водопровідні.

Особливості конструкції

Компанія СТК випускає різноманітні металовироби і металоконструкції, серед них особливе місце займають металеві евакуаційні драбини. Велике виробництво і сучасне обладнання дозволяють нам виготовляти різноманітні конструкції будь-якого ступеня складності. Налагоджено виробництво як типових конструкцій під розміри Замовника, так і одиничне виробництво за ескізами та індивідуальними кресленнями Замовника та авторськими проектами дизайнерів. Випускаються зовнішні сходи відрізняються високою якістю виконання, міцністю і встановлюються в різних установах і виробничих приміщеннях.

Всі конструкції додатково можуть бути обладнані простими або декоративними поручнями, огорожами та навісами. В конструкції сходів можливе використання художніх декоративних елементів кування і лиття.

В якості матеріалу для виготовлення металевих пожежних сходів використовуються звичайні вуглецеві, рідше нержавіючі сталі. Основні елементи конструкції виготовляють з листового і кутового прокату, для ступенів застосовують рифлений або просічно лист, для перил і стійок квадратні або круглі труби.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну конструкцію і доповнити її всіма необхідними елементами. При необхідності можливий виклик замірника для зняття всіх необхідних розмірів і визначення особливостей будівлі або приміщення для розміщення металевих евакуаційних сходів.

Виробництво на замовлення

Наше виробництво приймає серійні і індивідуальні замовлення на виробництво таких типів конструкцій: металеві пожежні сходи, евакуаційні драбини, каналізаційні та водопровідні, маршові сходи, різні огорожі, кріпильні елементи та закладні деталі. Процес виробництва знаходиться під постійним суворим контролем інженера-конструктора. Все що випускаються вироби відповідають вимогам і нормам чинних стандартів.

В якості антикорозійного покриття для всіх виробів використовується грунтовка ГФ-021, додатково зовнішні металеві сходи можуть бути покриті захисним лакофарбовим покриттям або пофарбовані порошковим методом.

Короткий опис статті: сходи металеві Виготовлення зовнішніх евакуаційних сходів. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну конструкцію і доповнити її всіма необхідними елементами. металеві пожежні сходи, зовнішні сходи, зовнішні металеві сходи, евакуаційні драбини, металева евакуаційні сходи, металеві сходи

Джерело: Металеві пожежні сходи, зовнішні металеві сходи, евакуаційні драбини.

Також ви можете прочитати