Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції

19.07.2015

Металеві сходи

Металева драбина надійна, міцна, довговічна і здатна прикрасити інтер’єр і двір приватного будинку або котеджу. Правда, тільки в тому випадку, якщо її конструкція продумана, виготовлена і змонтована за всіма правилами.

Сходи, зроблена повністю з металу, досить важка, а тому при виготовленні цієї конструкції застосовують і інші матеріали, комбінуючи метал з деревом, каменем, склом. Іноді такі поєднання продиктовані дизайном проекту, а іноді — практичними міркуваннями замовника.

Хороша металева драбина повинна бути зручною в експлуатації і безпечною, для чого її потрібно ретельно прикріпити до базових несучих конструкцій приміщення.

Металева драбина — конструкція, що володіє масою переваг. По-перше, сходи з металу відрізняються підвищеною надійністю. По-друге, виготовлення металевих сходів займає мінімум часу, а встановлюються вони в лічені дні. По-третє, приваблива і вартість металевих сходів порівняно з дерев’яними конструкціями, сходи металеві обходяться на 10-30% дешевше.

Конструкція металевих сходів

Проектуючи сходи, багато хто віддає перевагу саме металу як універсального будівельного матеріалу. Металеві сходи служать для підйому на горище, з першого на другий поверх бувають пожежними, покрівельними і т. д. Для виготовлення металевих сходів підійде профільований прокат, оскільки ці матеріали витримують максимальні навантаження досить тривалий час і легко обробляються, дозволяючи домогтися не тільки практичності, але і привабливості, оригінальності.

Контури маршів металевих сходів бувають найрізноманітнішими, але частіше зустрічаються повністю прямі конструкції з профілів зігнутої форми, а також еліптичні. Прикрасою можуть стати приварені поручні і ажурні елементи.

Металеві гвинтові сходи

Металеві сходи даного типу вдало використовуються в тому випадку, якщо існує проблема обмеженого простору. Металеві гвинтові сходи займають мінімум місця, тому їх спорудження можливо практично в будь-яких умовах. Необхідно відзначити, що гвинтова драбина металева може бути виготовлена двома способами. Перший з них сходи (метал) зі стійкою посередині. Другий — металеві сходи з шахтою. Вибрати оптимальний варіант конструкції вам допоможе наш консультант.

Скільки коштують сходи з металу?

У цілому драбина металева не відрізняється високою вартістю. Проте виготовлення сходів з металу за різними технологіями та із застосуванням різноманітних матеріалів має свої особливості. Відповідно, у залежності від цього може змінюватись і вартість металевих сходів. Так, наприклад, сходи ковані будуть коштувати дорожче, ніж замовлення металевих сходів зварного типу. Просте виготовлення сходів (метал без обшивки) обійдеться в меншу суму, ніж проектування металевих сходів з дерев’яними сходинками з подальшим монтажем конструкції на об’єкті.

Тому, для того, щоб дізнатися точні ціни на виготовлення металевих сходів, краще зв’язатися з нашим менеджером. У ході бесіди ви зможете зрозуміти, чим відрізняються сходи ковані від зварної конструкції «сходи метал» і з’ясувати інші нюанси для того, щоб зробити осмислений замовлення металевих сходів. Комплексне виготовлення металевих сходів для установки на декількох об’єктах передбачає знижки.

Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції
Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції
Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції

Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції
Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції
Металеві сходи, 25 Липня 2014, Металоконструкції

Короткий опис статті: сходи металеві

Джерело: Металеві сходи — 25 Липня 2014 — Металоконструкції

Також ви можете прочитати